09.07.2019 06:24   |  Nabídka / Prodám   |  Komerční reality   |   Komerční reality   |   Kanceláře - pronájem
Obec
Brno
Ulice
Povaha inzerátu
pronájem
Druh objektu
Účel nemovitosti
kanceláře, administrativní budovy a prostory
Stav nemovitosti
Energetická třída
G
Cena: Neuvedeno

Popis: NEPLATÍTE PROVIZI RK! Elite real service s.r.o. Vám nabízí v zastoupení majitele pronájem již existujících kanceláří, které se nacházejí v administrativní budově Palác Morava přímo v centru Brna. Celkově je k dispozici podlahová plocha od 16,05m2 – do 309,56m2. Jedná se o historickou budovu od významného architekta Ernsta Wiesnera z konce 20. let 20. století. Budova prošla revitalizací. Jednotlivé kanceláře jsou rozděleny plnými příčkami, přesto je možné některé prostory propojit a přizpůsobit je na míru budoucímu majiteli.

LOKALITA A DOSTUPNOST: Palác Morava se nachází na Malinovského náměstí v atraktivní lokalitě historického centra Brna. Palác je skvěle dostupný MHD i autem. Zastávka MHD je přímo před budovou. Parkování je zajištěno veřejnými parkovišti, v těsné blízkosti od budovy, na ulici Dvořákova, Benešova a Divadelní.

TECHNICKÉ PARAMETRY: Kancelářské prostory jsou zařízeny osobním výtahem, společným sociálním zařízením, společnou kuchyňkou, bezpečnostními a požárními systémy, vnitřními žaluziemi, zátěžovými koberci.

MĚSÍČNÍ SERVISNÍ POPLATKY: Poplatky za služby jsou rozpočítané pro jednotlivé kanceláře. Jde přibližně o 104,-Kč/m2/měsíc. Poplatky zahrnují vodné, stočné, teplo, el. energii....

VRATNÁ KAUCE: Kauce je ve výši 2 měsíčních nájmů.

AKTUÁLNÍ NABÍDKA: K dispozici máme kanceláře různého typu. Největší nabídku kanceláří – nové kanceláře, kanceláře k pronájmu, kanceláře na prodej - naleznete na našich webových stránkách.

Zavolejte nám ohledně bližších informací a termínu prohlídky. Na základě Vašich požadavků Vám vytvoříme přesnou cenovou nabídku s možností využití příspěvku na vnitřní úpravu a rent free. Zajistíme Vám řešení na klíč od projektu až po kolaudaci s možností budoucího rozšíření. Tato nabídka je pouze orientační a není závazná.
-----------------------------

Číslo zakázky: N04494
-----------------------------

Lokalita: Brno

sipka dolu
Do oblíbenýchDo oblíbených
SdíletSdílet
Sdílet inzerát
Poslat emailem
VytisknoutVytisknout NahlásitNahlásit

Kontakt


Elite real service s.r.o.
Telefon: 774 922 929
Odkaz: https://www.hyperreality.cz…

Váš makléř

Zdeněk Gaďourek Zuzana Drhlíková
Telefon: +420 774099229

Hyperrychlá odpověď na inzerát


Oblast inzerce:
Druh inzerátu:
firemní inzerce
Číslo inzerátu:
14985272
Počet zhlédnutí:
95x
Zhlédnutí detailu:
62x