Tento inzerát je starší než 10 měsíců, takže je možné, že už není aktuální. Klikněte zde pro podobné, ale aktuální inzeráty!

Pronájem kanceláře 175 m2; Konviktská, Praha 1

ObecPraha
UliceKonviktská
Povaha inzerátupronájem
Druh objektukomerční prostory, části budov
Účel nemovitostikanceláře, administrativní budovy a prostory
Stav nemovitostivelmi dobrý
Užitná plocha175 m²
Energetická třídaD
Internet

Upozornění pro realitní kanceláře: Tento inzerent si výslovně nepřeje být kontaktován zprostředkovateli. Respektujte prosím jeho rozhodnutí a kontaktujte ho pouze pokud jste koncoví zájemci!

Ověříme dostupnost internetu
na vaší adrese

Cena:

51 625 Kč

Popis:

V případě zájmu o prohlídku nás kontaktujte na emailu RKPAMA@SEZNAM.CZ, OZVEME SE VÁM 3.1.2018 S MOŽNÝM TERMÍNEM, DĚKUJEME.

Ve výhradním zastoupení celého historického objektu KONVIKT /volné i další prostory o výměrách 57m2, 122m2, 226m2/, nabízím atraktivní, reprezentativní kancelářské prostory přímo v centru Prahy 1 – Staré Město. Vstup do Konviktu z ulic Bartolomějská 11 nebo Konviktská 24. Prostory se nachází v prvním patře o celkové ploše 175m2 a tvoří je pět kanceláří (14, 21, 19, 13 a 12 m2) a příslušenství (kuchyňka, dvě toalety, chodby a sklad). Okna jsou orientována do dvora, klidného nádvoří. Podlahové krytiny jsou na chodbách a v kancelářích plovoucí a dlažba je v kuchyňce a sociálním zařízení / vymalování prostor a výměna podlahových krytin je po dohodě s vlastníky možná /. Prostory mají samostatný rozvod telefonních a PC sítí. V objektu je vlastní telefonní ústředna, 24-h bezpečnostní služba a kamerový systém. Na nádvoří objektu je možnost pronájmu parkovacího stání . Lokalita nabízí pohodlné pracovní prostředí s veškerou vybaveností v okolí. Jedná se o klidnou lokalitu v centru Prahy (metro, tram - Národní Třída). Prostory budou vždy nově upraveny na náklady Konviktu dle dohody: vymalování, podlahové krytiny, obklady, atd. Parkování v objektu, cena 3690,-Kč/měs. + DPH.

Oblast inzerce:

Praha

Druh inzerátu:

soukromá inzerce

Číslo inzerátu:

12755420

Počet zhlédnutí:

183 080x

Zhlédnutí detailu:

2 426x

TOP inzeráty - Komerční reality

PODAT INZERÁT ZDARMA

Ve vyhledávání je 1 049 528 inzerátů