Tento inzerát je starší než 10 měsíců, takže je možné, že už není aktuální. Klikněte zde pro podobné, ale aktuální inzeráty!

Pronájem kanceláře 226m2, Konviktská Praha 1

ObecPraha
UliceKonviktská
Povaha inzerátupronájem
Druh objektukomerční prostory, části budov
Účel nemovitostikanceláře, administrativní budovy a prostory
Stav nemovitostivelmi dobrý
Užitná plocha226 m²
Energetická třídaD
Internet

Upozornění pro realitní kanceláře: Tento inzerent si výslovně nepřeje být kontaktován zprostředkovateli. Respektujte prosím jeho rozhodnutí a kontaktujte ho pouze pokud jste koncoví zájemci!

Ověříme dostupnost internetu
na vaší adrese

Cena:

66 670 Kč

Popis:

V případě zájmu o prohlídku nás kontaktujte na emailu RKPAMA@SEZNAM.CZ, OZVEME SE VÁM 3.1.2018 S MOŽNÝM TERMÍNEM, DĚKUJEME.

Ve výhradním zastoupení celého historického objektu KONVIKT /volné i další prostory o výměrách 57m2, 122m2, 175m2 /, nabízím atraktivní, reprezentativní kancelářské prostory přímo v centru Prahy 1 – Staré Město. Vstup do Konviktu z ulic Bartolomějská 11 nebo Konviktská 24. Samostatné prostory se nachází v 1.patře objektu o celkové ploše 226m2 a tvoří je 6 kanceláří, 1 zasedací místnost a vlastní příslušenství (kuchyňka, 3x toaleta, chodba, zádveří, skládek). Na podlahách jsou dány: dlažba,plovoucí podlahy i koberec, v kuchyňce a na sociálním zařízení dlažba. Okna jsou orientována na nádvoří objektu Konvikt a do ulice Konviktské. Prostory mají samostatný rozvod telefonních a PC sítí. V objektu je vlastní telefonní ústředna /UPC rozvody-nové/, 24-h bezpečnostní služba a kamerový systém. Na nádvoří objektu je možnost pronájmu parkovacího stání. Jedná se o klidnou lokalitu v centru Prahy (metro, tram - Národní Třída). Možné jsou různé variace, dle potřeby nebo případně pronájem jen částí těchto prostor. Prostory upraví Konvikt na své náklady dle vzájemné dohody: koberce, vymalování, nová sanitární zařízení, kuchyňka, atd. Parkování v objektu, cena 3690,-Kč/měs.+ DPH. + poplatky za služby cca 100,- Kč za m2 + DPH. Kauce. Poplatky za služby zahrnují elektřinu, topení, vodné, stočné, odvoz odpadu, ostrahu, revize, osvětlení, úklid společných prostor.

Oblast inzerce:

Praha

Druh inzerátu:

firemní inzerce

Číslo inzerátu:

11041544

Počet zhlédnutí:

406 867x

Zhlédnutí detailu:

3 574x

PODAT INZERÁT ZDARMA

Ve vyhledávání je 1 049 559 inzerátů