16.08.2019 14:25   |  Nabídka / Prodám   |  Komerční reality   |   Komerční reality   |   Kanceláře - prodej
Obec
Olomouc
Ulice
Povaha inzerátu
prodej
Druh objektu
Účel nemovitosti
kanceláře, administrativní budovy a prostory
Stav nemovitosti
Energetická třída
G
Cena: Neuvedeno

Popis: Elite real service s.r.o Vám nabízí v zastoupení majitele prodej již existujících obchodních prostor v těsné blízkosti historického centra Olomouce. K dispozici jsou prostory o celkové podlahové ploše 18 m2 vhodné k využití jako obchodní i kancelářské prostory. Jde o výbornou investiční příležitost s návratností do 15-ti let.

LOKALITA A DOSTUPNOST: Prostor se nachází v atraktivní lokalitě nedaleko historického centra Olomouce, v historickém domě na frekventované ulici Komenského. Objekt je výborně dostupný MHD (zastávka před domem) i autem. Parkování je zajištěno veřejným stáním na ulici přímo před domem.

TECHNICKÉ PARAMETRY: Obchodní prostory prošly rekonstrukcí a poskytují komfort nové výlohy, vlastního sociálního zařízení, podlaha se zátěžovým kobercem, podhledů s bodovými světly, zavedeného internetového připojení, osvětlené reklamní plochy nad výlohou.

MĚSÍČNÍ SERVISNÍ POPLATKY (bez DPH): Měsíční inkasní poplatky jsou ve výši 730,- Kč (zahrnují: úklid spol. prostor 40,- Kč, osvětlení spol. prostor 20,- Kč, vodné a stočné 314,- Kč, fond oprav 196,- Kč, poplatek za správu 160,- Kč) + elektřina.

AKTUÁLNÍ NABÍDKA: K dispozici máme obchodní prostory různého typu. Největší nabídku obchodních prostor – nové obchodní prostory, prostory k pronájmu, prostory na prodej - naleznete na našich webových stránkách.

Zavolejte nám ohledně bližších informací a termínu prohlídky. Na základě Vašich požadavků Vám vytvoříme přesnou cenovou nabídku s možností využití příspěvku na vnitřní úpravu a rent free. Zajistíme Vám řešení na klíč od projektu až po kolaudaci s možností budoucího rozšíření. Tato nabídka je pouze orientační a není závazná.
-----------------------------

Poznámka k ceně: + provize RK
-----------------------------

Číslo zakázky: N05484
-----------------------------

Lokalita: Olomouc

sipka dolu
Do oblíbenýchDo oblíbených
SdíletSdílet
Sdílet inzerát
Poslat emailem
VytisknoutVytisknout NahlásitNahlásit

Kontakt


Elite real service s.r.o.
Telefon: 774 922 929
Odkaz: https://www.hyperreality.cz…

Váš makléř

Zdeněk Gaďourek Zuzana Drhlíková
Telefon: +420 774099229

Hyperrychlá odpověď na inzerát


Oblast inzerce:
Druh inzerátu:
firemní inzerce
Číslo inzerátu:
15039619
Počet zhlédnutí:
34x
Zhlédnutí detailu:
19x