10.07.2019 06:49   |  Nabídka / Prodám   |  Komerční reality   |   Komerční reality   |   Kanceláře - prodej
Obec
Písek
Ulice
Povaha inzerátu
prodej
Druh objektu
Účel nemovitosti
kanceláře, administrativní budovy a prostory
Stav nemovitosti
Energetická třída
E
Cena: 837 000 Kč

Popis: Nabízíme prodej kancelářských prostor o ploše 16,74 m? v unikátním developerském projektu U Tří korun, který se nachází v památkové zóně na Velkém náměstí v Písku.

Funkcionalistická budova postupně prochází celkovou rekonstrukcí. Vznikají zde nové byty, ateliéry (možnost bydlení a podnikání zároveň) a ryze komerční prostory. Vzhledem k tomu, že dokončení stavby je plánováno na červenec roku 2019, mohou zájemci výrazně uplatnit specifické stavební požadavky. Pod dohledem renomované architektonické kanceláře jsou jednotlivé jednotky dispozičně řešeny co nejčistěji, aby byla zachována maximální flexibilita individuálních úprav. Střídmé linie a velmi dobré světelné podmínky zajišťují ve všech jednotkách příjemnou atmosféru. Do celé budovy jsou navrženy přírodní materiály a nejnovější technologie. Objekt je obsluhován ústředním teplovodním vytápěním napojeným na plynové kondenzační kotle. V celé budově je realizován nový vodovod. Společné části domu jsou navrženy velmi vzdušně a nadčasově. Ke každé bytové jednotce náleží sklep.

Velkou výhodou je, že tato lokalita se nachází v naprostém centru města. Okolí nabízí veškerou občanskou vybavenost a širokou škálu služeb. Dům U Tří korun není v povodňovém pásmu, přesto je umístěný velmi blízko řeky Otavy a skýtá tak mnoho příležitostí pro příjemné procházky po okolí.

Jednotlivé kancelářské či bytové jednotky doporučujeme též jako investici. V případě potřeby financování vám pomohou naši hypoteční poradci.
-----------------------------

Číslo zakázky: UTK-K:D05/23
-----------------------------

Lokalita: Písek

sipka dolu
Do oblíbenýchDo oblíbených
SdíletSdílet
Sdílet inzerát
Poslat emailem
VytisknoutVytisknout NahlásitNahlásit

Kontakt


LUXENT, s.r.o.
Odkaz: https://www.hyperreality.cz…

Váš makléř

Pavla Kalousová
Telefon: 602 108 889

Hyperrychlá odpověď na inzerát


Oblast inzerce:
Druh inzerátu:
firemní inzerce
Číslo inzerátu:
14987438
Počet zhlédnutí:
99x
Zhlédnutí detailu:
50x