Tento inzerát je starší než 10 měsíců, takže je možné, že už není aktuální. Klikněte zde pro podobné, ale aktuální inzeráty!

Prodej kanceláře 23m2 v Praze Žižkov

ObecPraha
UliceVlkova
Povaha inzerátuprodej
Druh objektukomerční prostory, části budov
Účel nemovitostikanceláře, administrativní budovy a prostory
Stav nemovitostivelmi dobrý
Užitná plocha23 m²
Internet

Ověříme dostupnost internetu
na vaší adrese

Cena:

1 770 000 Kč

Popis:

Nabízíme částečně zařízený nebytový prostor o velikosti 23 m2 po rekonstrukce, situovaný v přízemí bytového domu. Prostor je v osobním vlastnictví. Prostor se skládá ze dvou průchozích místností a samostatného vlastního sociálního zařízeni, které tvoří toaleta, sprchový kout a umyvadlo. Vytápění elektrickým kotlem. Prostor má nové rozvody elektřiny a vody, nové plastové okno a dveře. Internet je zaveden. Okno je opatřeno bezpečnostní mříží. Velmi nízké celkové poplatky (fond oprav vč. správy nemovitosti 1.064,-Kč + elektřina vč. ohřevu teplé vody a topení 1.240,-Kč). Bezbariérový vstup do budovy a kanceláře z ulice.

Dobře přístupné kontaktní místo v centru města na hranice Prahy 1 a Prahy 2, dobrou dopravní dostupnost zajišťuje tramvajová zástavka Husinecka a metro Hlavní Nádraží, Flora a Jiřího z Poděbrad. Nebytový prostor lze použit jako kancelář, prodejnu, vzorkovnu, masážní salonek, apartmány a sídla společností. Dostatek veřejných parkovacích míst před budovou. Z okna tohoto prostoru lze udělat vlastní vstup z ulice. Designové upravený prostor včetně nábytku.

We offer partly furnished non-residential space of 22.5 m2 after reconstruction, situated on the ground floor of a residential building. The space is in personal ownership. The space consists of two inter-connecting rooms and its own separate bathroom, which consists of a toilet, a shower corner and a sink. The heating is by electric boiler. The space has new electricity and water distribution, a new plastic window and a door. Internet is connected. The window is provided with a safety grid. Very low total fees (repairs fund incl. real estate administration 1,064 CZK + electricity including hot water and heating 1,240 CZK). A barrier-free entrance to the building and office from the street.

Well-accessible contact point in the city centre on the border of Prague 1 and Prague 2, good transport accessibility is provided by the Husinecká tram stop and metro Hlavní nádraží, Flora and Jiří z Poděbrad. The non-residential space can be used as an office, shop, showroom, massage lounge, flats and company headquarters. There are plenty of public parking places in front of the building. You can make your own entrance from the street from the window of the space. Modern space including modern furniture.

Inzerent:Olga Birovec
Telefon:776 203 305
Odpovědět na inzerát

Oblast inzerce:

Praha

Druh inzerátu:

soukromá inzerce

Číslo inzerátu:

13529226

Počet zhlédnutí:

843 225x

Zhlédnutí detailu:

1 921x

PODAT INZERÁT ZDARMA

Ve vyhledávání je 1 049 921 inzerátů