Zemědělská usedlost - Bezděkov okr. Havlíčkův Brod

ObecKrásná Hora
Druh nemovitostiostatní nemovitosti
Povaha inzerátuprodej
Energetická třídaG
Internet

Ověříme dostupnost internetu
na vaší adrese

Cena:

1 800 000 Kč

Popis:

Reality 11 Vám zprostředkují prodej zemědělské usedlosti na Vysočině v obci Bezděkov u Krásné Hory. Jedná se o nově rozestavěný rozlehlý dvoupodlažní zemědělský objekt o celkové užitné ploše 1440m2, který byl rozestavěn se záměrem vybudování moderní rodinné farmy zaměřené na chov koní a na zpracování živočišních a rostlinných produktů. Objekt je vystavěn ve tvaru U s prostorním nádvořím. Ve spodní části se nachází stáje, prostory pro provoz porážky i chladící místnosti. Horní část je připravena jako velkorysé podkrovní bydlení o výměře cca 240m2 + skladové prostory.

Objekt je podsklepen, kde se nachází technická místnost a sklady.Vše je vystavěno ve vysoké kvalitě odpovídající normám. Součástí usedlosti je i přilehlý podsklepený zemědělský rodinný dům 3+1 o užitné ploše cca 190m2, který je nutno zrekonstruovat. Prostory jsou vybaveny vlastní studnou, elektřinou i vlastní čističkou odpadních vod.

Pozemky patřící k usedlosti jsou o celkové výměře 2926 m2. Dále je pak možnost dokoupení dalších pozemků o celkové výměře 220.000m2, z toho zemědělská půda činí 16,6ha a dalších 5,3ha lesů u malého rybníčka. Nemovitost se nachází kousek od Havlíčkova Brodu a vzdálenost od dálnice D1 12km. Další informace Vám rádi poskytneme v RK. Výhodná nabídka, doporučujeme osobní prohlídku! Ev. číslo: 15182.

-----------------------------

Poznámka k ceně: včetně provize a právn. servisu

-----------------------------

Číslo zakázky: 15182

-----------------------------

Lokalita: Krásná Hora

Oblast inzerce:

Havlíčkův Brod

Druh inzerátu:

firemní inzerce

Číslo inzerátu:

14412524

Počet zhlédnutí:

746x

Zhlédnutí detailu:

39x

PODAT INZERÁT ZDARMA

Ve vyhledávání je 1 049 764 inzerátů