Tento inzerát je starší než 10 měsíců, takže je možné, že už není aktuální. Klikněte zde pro podobné, ale aktuální inzeráty!

Prodej komerční nemovitosti s bydlením, Pelhřimovsko

ObecBořetín
Druh nemovitostiostatní nemovitosti
Povaha inzerátuprodej
Energetická třídaG
Internet

Ověříme dostupnost internetu
na vaší adrese

Cena:

7 900 000 Kč

Popis:

Zprostředkujeme Vám prodej velmi zajímavé komerční nemovitosti a to za velmi výhodných finančních podmínek. Víceúčelové stavení je v jedné polovině zařízeno jako ustájení pro koně. Druhá polovina je připravena ke komerčnímu využití ( sklady, výroba ). Součástí vnitřních prostor jsou také administrativní prostory, garáže, prostorné dílny, sklepní prostory atd.Stavba je zděná z kamene a cihel na betonových základech a kamenné podezdívce. Stropy jsou rovné nespalné, krov dřevěný sedlový, krytina tašková, klempířská konstrukce z pozinkovaného plechu je osazena bleskosvodem. Okna jsou dřevěná dvojitá, dveře i vrata dřevěná. Podlahy jsou betonové, vnitřní omítky hladké vápenocementové, fasáda hladká.

Stáje pro koně jsou umístěny v jižním křídle stavby, vzdálenějším od obce. Mezi podpěrné sloupy byly centrálně instalovány stájové boxy a kolem nich tak vznikl pohodlný manipulační prostor. Vstup je v levé části stáje, na opačné straně jsou vrata na vyvážení chlévské mrvy.

Sociální zařízení pro obsluhu stájí – záchody, sprchy, šatna a denní místnost jsou umístěny u vchodových dveří jsou součástí této stavby.

Původní stavba pochází z roku 1958. Byla vyměněna střešní krytina, včetně laťování, nové jsou klempířské konstrukce i bleskovot.

Vše je ve velmi dobrém technické stavu k okamžitému zahájení provozu bez nutnosti oprav. Po telefonické domluvě předložím podrobnou technickou zprávu. Pokud máte vážný zájem, jsem Vám kdykoliv k dispozici. Ev. číslo: 21604.

-----------------------------

Poznámka k ceně: info o ceně v RK

-----------------------------

Číslo zakázky: 21604

-----------------------------

Lokalita: Bořetín

Oblast inzerce:

Pelhřimov

Druh inzerátu:

firemní inzerce

Číslo inzerátu:

13648254

Počet zhlédnutí:

1 794x

Zhlédnutí detailu:

69x

Galerie TOP inzerátů - Drobné a mobilní objekty

PODAT INZERÁT ZDARMA

Ve vyhledávání je 1 049 378 inzerátů