10.04.2017 05:40   |  Nabídka / Prodám   |  Drobné a mobilní objekty   |   Drobné a mobilní objekty   |   Jiné drobné reality
Obec
Ulice
Druh nemovitosti
ostatní nemovitosti
Povaha inzerátu
prodej
Stav nemovitosti
velmi dobrý
Energetická třída
Upozornění pro realitní kanceláře
Tento inzerent si výslovně nepřeje být kontaktován zprostředkovateli. Respektujte prosím jeho rozhodnutí a kontaktujte ho pouze pokud jste koncoví zájemci!
Cena: 270 000 Kč

Popis: Jedinečná šance na levné a komfortní bydlení v přírodě. Jurta o vnějším průměru 9m, uvnitř nabízí cca 52 m2 prostoru pro žití. Je vybavena koupelnou a kompostovací toaletou přístupnou z koupelny (odpadá tedy zimní výlet v zimníku na kadiboudu). Od léta v ní žijeme s ženou a prckem a po letošní zimě máme odzkoušeno, že tento výtvor je vhodný pro celoroční bydlení. Původně jsme hledali místo kam jurtu toto jaro přemístíme, ale našli jsme místo toho ideální domeček, kde jurta již nebude potřeba. Věříme, že ještě někomu dobře poslouží, ať už jako chatička na víkendy nebo jako alternativa levného bydlení. Nejedná se o klasickou mongolskou jurtu, ale o ryze českou alternativu jurty. Stěny jsou vysoké 2,1m, 40cm tlusté izolované slaměnými balíky. Dají se rozebrat na 25 dílů. Střecha je izolována 100mm minerální vatou. Jako krytina je použit materiál na plachty náklaďáků s životností min 10 let, ale dá se předpokládat, že když se s jurtou nebude jezdit denně X hodin rychlostí 90km/h že vydrží mnohem déle. S demontáží a stavbou na určeném místě samozřejmě pomohu dle svých časových možností. Časosběrná videa a veškerou fotodokumentaci ze stavby jurty najdete na našich FB stránkách "VOKURKOVÁ JURTA"

sipka dolu
Do oblíbenýchDo oblíbených
SdíletSdílet
Sdílet inzerát
Poslat emailem
VytisknoutVytisknout NahlásitNahlásit

Kontakt


Josef
Telefon: 777 855 514
Odkaz: https://www.facebook.com…

Hyperrychlá odpověď na inzerát


Oblast inzerce:
Druh inzerátu:
soukromá inzerce
Číslo inzerátu:
12795173
Počet zhlédnutí:
27 890x
Zhlédnutí detailu:
4 229x