Home Nemovitosti, reality Drobné a mobilní objekty Parádní mobilhome na prodej za skvělou cenu
Je nám líto, ale tenhle inzerát již není aktuální.

Parádní mobilhome na prodej za skvělou cenu

Čížkovice
13. 9. 2022 - 05:49
150 000 Kč
Prodávající

Popis

Z důvodu prodeje zahrady prodáváme náš 12 x 3,7 m velký sezónní mobilhome, který prošel částečnou zdokumentovanou renovací v roce 2021 a je k prodejní ceně 385.000 Kč ve velmi dobrém až nadstandardním stavu oproti aktuálním obchodním nabídkám prodejců. Dispozice 4+kk spočívá v prostorném obývacím pokoji, 3 ložnic, samostatným WC, sprchovým koutem s umyvadlem, chodbou a kuchyňským koutem.

Zcela nové jsou podlahy z vodovzdorné překližky položené na dvou vrstvách tekuté hydroizolace, s kvalitním hotelovým kobercem v pokojích a s PVC na chodbě, v kuchyňském koutu, v koupelně a na na WC.

Ze 3/4 proběhla výměna stropních sololitových desek za vodovzdornou překližku, nad kterou je vložena polystyrenová izolace oddělující plechovou střechu od vnitřního prostoru pro zvýšení tepelného komfortu na přímém slunci. Stropní přisazená svítidla byla všechna nahrazena za úsporná moderní vestavěná LED s velkou svítivostí. Venkovní osvětlení u obou dveří je také nově v provedení LED se zapínáním na pohybové čidlo.

Všechna okna jsou kompletně vyměněna za plastová s dvojsklem a funkcí otvírání a ventilace. Okna jsou vsazena do otvorů s labyrintem vnitřní a venkovní vysoce kvalitní hydroizolační pružné pásky, díky kterému nemůže docházet k zatékání dešťové vody do vnitřní konstrukce stěn nebo do interiéru ani v rámci dilatace materiálu při změně teplot.

V obývacím pokoji, kuchyni a v ložnici s dvoulůžkem jsou nové rozvody elektriky s evropskými zásuvkami.

Více podrobností, včetně fotografií z renovace se můžete dočíst na https://www.studio.harrers.eu/mobilhome .

Prohlídky jsou možné kdykoliv po telefonické domluvě na tel. +420 774 427 737.

Pevná cena je 170.000 Kč za komplet, nebo 150.000 Kč bez přistavěného plechového domečku a bojleru. Při odvozu do konce května můžeme jednat o rozumné slevě jako příspěvku na přepravu.

Parametry

Povaha inzerátu
prodej
Druh nemovitosti
mobilní domy, mobilheimy
Stav nemovitosti
dobrý

Parádní mobilhome na prodej za skvělou cenu

Zavřít Zavřít
Prodávající
Lubomír harrer
Pošlete uživateli zprávu
0 / 1000

Nahlásit inzerát

Zavřít Zavřít
0 / 2000
Děkujeme za zpětnou vazbu! Inzerát byl nahlášen!