Kategorie
Home Nemovitosti, reality Drobné a mobilní objekty Prodej mobilní restaurace

Prodej mobilní restaurace

Pardubice
26. 1. 2022 - 17:47
500 000 Kč
Prodávající

Popis

Prodám ,mobilní, restauraci vybudovanou na návěsu v roce 2003. Její charakter nám umožnil stát se velice oblíbeným a navštěvovaným výletním místem a to i v době, kdy ostatní podniky prožívali recesi. Konstrukce a celkové pojetí objektu umožnuje snadnou variabilitu dle přání budoucího majitele. Návěs je mobilní a je tedy možno si ho kamkoli přepravit. Konstrukce návěsu je tvořena železem, tepelnou izolací a dřevěnými obklady. Díky průběžné údržbě zařízení je vše plně funkční, jak se bude moci zájemce přesvědčit i za plného chodu restaurace během naší poslední sezóny. Samozřejmostí je rozvod teplé a studené vody a kapacitně naddimenzované počty elektrických rozvodů 220V a 380V. Odpad se musí napojit do jímky nebo přímo do kanalizace.

Restaurace splňuje všechny hygienické požadavky a má zpracovaný HACCP. Na prostorný výčep navazuje kuchyně a personální WC. Samostatným vchodem z druhé strany návěsu jsou přístupné stavebně oddělené pánské a dámské toalety s dvěma pisoáry a dvěma záchody dle platných standardů. K restauraci dále patří samostatně stojící karavan u nás používaný jako zázemí pro personál. Venkovní sezení pro zákazníky je zajištěno několika hliníkovými slunečníky, velkou elektricky ovládanou pergolou a množstvím zahradního plastového nábytku. Vše je součástí nabídky.

Restaurace je provozovaná sezóně a nyní je už v plném provozu. Zájemci se tedy mohou přijet podívat.

Samotný prodej a přemístění zařízení proběhne od konce září 2022 do prosince 2022 po ukončení naší poslední sezóny. Zájemce si tak bude moci ověřit funkčnost a stav objektu v průběhu sezóny 2022.

Cena je stanovena na 500.000Kč. V případě zájmu včetně celého inventáře. Vzhledem k očekávanému zájmu si majitel vyhrazuje právo cenu změnit.

Parametry

Povaha inzerátu
prodej
Druh nemovitosti
mobilní domy, mobilheimy
Stav nemovitosti
dobrý

Základní údaje

Oblast inzerce
Pardubice
Druh inzerátu
soukromá inzerce
Číslo inzerátu
64405349733967417154
500 000 Kč
Prodávající

Prodej mobilní restaurace

Zavřít Zavřít
Prodávající
Matěj Ľuptovský
Pošlete uživateli zprávu
0 / 1000

Nahlásit inzerát

Zavřít Zavřít
0 / 2000
Děkujeme za zpětnou vazbu! Inzerát byl nahlášen!