Home Nemovitosti, reality Drobné a mobilní objekty Prodej mobilního domu

Prodej mobilního domu

Pardubice
23. 5. 2024 - 17:53 (upraveno)
99 000 Kč
Prodávající

Popis

Prodám mobilní dům, který soužil od roku 2003 jako výletní restaurace. Konstrukce návěsu a celkové pojetí objektu umožnuje snadnou variabilitu dle přání budoucího majitele. Nevelkými zásahy je možno vybudovat zahradní domek nebo chatu. Návěs je mobilní a je tedy možno si ho kamkoli přepravit. Cena přepravy kamkoli po ČR nepřesáhne 30.000Kč a je předběžně domluvena s firmou Vápeník s.r.o.

Konstrukce návěsu je tvořena železem, tepelnou izolací a dřevěnými obklady. Samozřejmostí je rozvod teplé a studené vody a kapacitně naddimenzované počty elektrických rozvodů 220V a 380V. Odpad se musí napojit do jímky nebo přímo do kanalizace.

Na prostornou místnost, která sloužila jako výčep ( při osazení vchodu velkým francouzským oknem by mohl třeba vzniknout pěkný obývací pokoj s krbem ) navazuje prostorná kuchyně, dále samostatná sprcha a samostatné WC. Samostatným vchodem z druhé strany návěsu jsou přístupné dvě stavebně oddělené místnosti, které sloužily jako toalety pro zákazníky ( malým zásahem můžou vzniknout třeba dva menší pokoje nebo pokoj a sklad i se samostatným vchodem)

Objekt je nyní umístěn na parkovišti kousek od Pardubic a po dohodě není problém se na něj přijet podívat. Rád odpovím i na případné dotazy po telefonu.

Parametry

Povaha inzerátu
prodej
Druh nemovitosti
mobilní domy, mobilheimy
Stav nemovitosti
dobrý

Zpráva pro realitky

Základní údaje

Oblast inzerce
Pardubice
Druh inzerátu
soukromá inzerce
Číslo inzerátu
64405349733967417154
99 000 Kč
Prodávající

Prodej mobilního domu

Zavřít Zavřít
Prodávající
Matěj Ľuptovský
Pošlete uživateli zprávu
0 / 1000

Nahlásit inzerát

Zavřít Zavřít
0 / 2000
Děkujeme za zpětnou vazbu! Inzerát byl nahlášen!