Tento inzerát je starší než 10 měsíců, takže je možné, že už není aktuální. Klikněte zde pro podobné, ale aktuální inzeráty!

Velký dům se zahradou, Kostelany - Újezdsko

ObecKostelany
Povaha inzerátuprodej
Druh domurodinný dům
Dispozice domujiné dispozice
Podlahová plocha392 m²
Velikost parcely1003 m²
Materiál budovycihla
Stav nemovitostidobrý
Vybavenost domučástečně zařízeno
Druh umístěnícentrum obce
Poloha domusamostatný
Počet podlaží2
Sklep apod.ano, tento dům je podsklepen
Možnost parkovánígaráž
Internet

Upozornění pro realitní kanceláře: Tento inzerent si výslovně nepřeje být kontaktován zprostředkovateli. Respektujte prosím jeho rozhodnutí a kontaktujte ho pouze pokud jste koncoví zájemci!

Ověříme dostupnost internetu
na vaší adrese

Cena:

neuvedeno

Popis:

Velký dům vhodný jako dvougenerační bydlení, bytový dům či penzion. Široké možnosti přestavby a úprav. Dům se nachází v obci Újezdsko 10km jižně od Kroměříže v mikroregionu turistické oblasti Chřibsko.

Zastav. plocha 396m2, dům s celkovou podlah. plochou 392 m2 ve třech nadzemních podlažích se současnou dispozicí :

1.pp. - suterén (120 m2): podsklepení z uličního pohledu na úrovni terénu, sklepy jsou tvořeny čtyřmi místnostmi, chodbou se schodištěm a garáží.

1.np. (136 m2) - Vstupní předsíń, hala se schodištěm, 2x WC, koupelna, chodba, kuchyně, 4 obytné místnosti.

2.np. (136 m2) schodištní hala, 3xWC, 2x koupelna, balkon, chodba, kuchyně, 4 obytné místnosti. Nová okna, klimatizace a podlahové topení, měď. rozvody el. a vody.

Dům je v dobrém udržovaném stavu, probíhá průběžná kompletní rekonstrukce domu. Nová střecha s terasou a střešní zahradou s výhledem na Brdo a chřibské lesy. Přípojka plynu, elektrické akumulační kamna, podlahové topení i kotel na pevná paliva. Dům má vlastní vodárnu a septik, instalována plynová přípojka, možnost připojení na obecní vodovod rovněž před domem.

Součástí je zahrada se zpevněnou plochou, okrasnými křovinami a původními vzrostlími stromy (listnaté i jehličnany) včetně ovocných o velikosti 607m2 až 1190m2. Možnost výhodného přikoupení sousedního domku 40m2 se zahrádkou (např. pro hosty, obchod apod. dispozice 1+1, s půdním prostorem). Autobusová zastávka je takřka před domem, v dosahu mateřská a zákl. škola v Kostelanech,hotel, restaurace, sportovní hala, chov koní a spol. akce na Ranči Kostelany, Rekreační areál Kudlovská dolina, Lesní penzion BUNČ či Rozhledna Brdo.

Cena dohodou. Bez RK, pouze koncovým zájemcům, předběžný kontakt pro Vaše dotazy e-mailem - pechovick@seznam.cz.

Oblast inzerce:

Kroměříž

Druh inzerátu:

soukromá inzerce

Číslo inzerátu:

3347943

Počet zhlédnutí:

381 247x

Zhlédnutí detailu:

5 644x

Galerie TOP inzerátů - Rodinné domy, vily, chaty

PODAT INZERÁT ZDARMA

Ve vyhledávání je 1 049 989 inzerátů