22.01.2020 06:51   |  Nabídka / Prodám   |  Rodinné domy, vily, chaty
Obec
Tovéř
Ulice
Povaha inzerátu
prodej
Druh domu
rodinný dům
Dispozice domu
Podlahová plocha
296 m²
Materiál budovy
cihla
Stav nemovitosti
Vybavenost domu
Druh umístění
Poloha domu
Počet podlaží
2
Možnost parkování
Energetická třída
G
Cena: 2 094 000 Kč

Popis: 1/2 podílu na Rodinném domu se zahradou, bazénem a terasami v Tovéři, 1/2 podílu rodinného domu v Tovéři - zahrada,bazén,terasa,pergoly,dílna. Prodej 1/2 vl.podílu rodinného domu.
Rodinný dům se zahradou terasou, s pergolou a bazénem se solárním ohřevem vody s tech. zázemím v Tovéři. V domě jsou dvě bytové jednotky, v dalších prostorách a místnostech lze zbudovat další bytovou jednotku. Je zde terasa ve dvorku domu, pergola s posezením jak ve dvoře, tak u bazénu, kde je také zastřešená odpočívárna na terase u bazénu. Bazén má skvělé technické řešení a zázemí ( v současné době je zazimován), je napojen na systém, který solárně ohřívá vodu, důmyslný systém filtrace a čištění, má i ochranné zastřešení. K domu náleží zahrada i celkové výměře 595, kterou původně řešil zahradní architekt, vždy byla v udržovaném stavu.Dům je napojen na obecní vodovod a má také svou vlastní a studnu s užitkovou vodou.
Dům je napojen na elektřinu 230/380V, má plynovou přípojku a rozvody ústředního topení s deskovými radiátory. V menším z bytů 1+1 jsou plynové přímotopy. Do ulice jsou plastová okna, do dvora z části dřevěná a z části plastová, včetně francouzských dveří. V bytě v přízemí jsou dva pokoje, vstupní hala, kuchyň, prosklená a světlá jídelna se vstupem na dvůr a do pergoly na dvoře a přilehlou spíží, dále koupelna s WC, vanou, sprchovým koutem a umyvadlem. V přízemí je další samostatné WC s umyvadlem. Z přízemí je vstup do menšího sklepa a schodiště do 1. patra, které v patře navazuje na vstupní halu s vestavěnými skříněmi a vstupem na velmi prostornou terasu s výhledem do zahrady a na bazén. Vedle této terasy je umístěn ohřevný systém k ohřevu vody pro bazén. V patře jsou tři místnosti + samostatná koupelna se sprchovým koutem a umyvadlem. K místnostem přiléhá prostorný a světlý, půdní prostor, který je připravený na zbudování další obytné místnosti. V patře jsou dřevěná, střešní okna a jedno okno klasické, šroubované.
Vstup do domu je buď vstupními dveřmi, nebo vjezdovými vraty garáže/průjezdu, kde lze parkovat os.vůz.
Tento dům nabízí široké možnosti využití, ať už pro podnikání, či bydlení nebo kombinaci obojího. Prostory a místnosti domu lze uzpůsobit modernímu bydlení, dle představ a to i pro nejnáročnější možnosti bydlení.
Nachází se v klidné části obce, v klidné ulici obce Tovéř, pod Svatým Kopečkem. V okolí jsou bohaté možnosti sportovního vyžití - turistika, cyklostezky, dětské a sportovní hřiště Na Kolibě, dětské centrum, výtvarný klub, kulturní dům, a další. Olomouc je na dosah, takže i ke kultuře a společenskému životu je blízko. Do obce zajíždí příměstská doprava BUS, je zde obchod, kadeřnictví, škola, školka. Tovéř je klidná, moderní a rozvíjející obec.

-----------------------------
Poznámka k ceně: Podílové vlastnictví 1/2 rodinného domu
-----------------------------
Lokalita: Tovéř

sipka dolu
Do oblíbenýchDo oblíbených
SdíletSdílet
Sdílet inzerát
Poslat emailem
VytisknoutVytisknout NahlásitNahlásit

Kontakt


REALITY PRORADOST s.r.o.
Odkaz: https://www.hyperreality.cz…

Váš makléř

Věra Mádrová
Telefon: +420 603144638

Hyperrychlá odpověď na inzerát


Oblast inzerce:
Druh inzerátu:
firemní inzerce
Číslo inzerátu:
15351023
Počet zhlédnutí:
227x
Zhlédnutí detailu:
41x