30.05.2019 06:57   |  Nabídka / Prodám   |  Rodinné domy, vily, chaty
Obec
Mořice
Ulice
Povaha inzerátu
prodej
Druh domu
rodinný dům
Dispozice domu
Podlahová plocha
198 m²
Materiál budovy
cihla
Stav nemovitosti
Vybavenost domu
Druh umístění
Poloha domu
Počet podlaží
2
Možnost parkování
Energetická třída
G
Cena: 1 908 900 Kč

Popis: K prodeji je nabízen prostorný rodinný dům přímo uprostřed obce Mořice, včetně udržované zahrady 532 m2. Pozemek se nachází v rovinatém terénu.

Samostatný rodinný dům s vchodem průjezdem do dvora který nabízí výborné soukromí, má dispozici 4+1 a užitnou plochu 198 m2. Interiér je vytvořený v příjemném duchu s dostatkem prostoru pro rodinný život.

Původní část domu 1910, přístavba a vnitřní úpravy v r.1963, plyn zaveden v r. 1977.

Přízemí domu tvoří průchozí kuchyně spojená s ložnicí a dalším pokojem, samostatným obývacím pokojem, koupelna s vanou průchozí na WC, vstupní chodba, technická místnost s kotlem, vstupní zasklený vstup. V patře se nachází samostatný pokoj a prostorná půda, která nabízí možnost půdní vestavby.

Dům je po drobných rekonstrukcích kdy byla vyměněna okna za plastová. Jinak dům v původním zachovalém stavu. Vytápění plynovým kotlem. Ve dvorní části se nachází zděný chlév a přístřešek, obě stavby jednotlivě o zastavěné ploše do 100 m2 a vedle zděná garáž o zastavěné ploše 100 m2. Rodinný dům je napojen na vlastní studnu umístěnou za zadní stěnou, odběr je pomocí domácí vodárny. Odpadní vody jsou svedeny do betonové žumpy umístěné za dvorním křídlem. elektro rozvody v hliníku, podlahy - dlažba, PVC.

Dům nabízený ve výhradním zastoupení lze celkově charakterizovat jako zdařilou stavbu, citlivě zasazenou do okolní zástavby s dostupností města Vyškova, Ivanovic na Hané, Nezamyslic, Prostějova či Kroměříže. Přímo před domem se nachází obchod s potravinami v blízkosti autobusová zastávka, Mateřská škola.

Obec Mořice se nachází v jižní části Olomouckého kraje v nadmořské výšce 206 metrů nad mořem, žije zde něco málo přes 500 obyvatel na katastrálním území o výměře 451 hektarů. V současnosti se obec intenzivně rozvíjí, několikrát uspěla v soutěži Vesnice roku, kde získala v roce 1998 bílou stuhu za péči o mládež, v roce 1999 modrou stuhu za společenský život, v roce 2004 zlatou stuhu a titul Vesnice roku Olomouckého kraje 2004, v roce 2008 zelenou stuhu za péči o zeleň a životní prostředí v kraji i celostátně.
Dominantou obce je barokní kostel sv. Martina a zámek z konce 17. století. Turistickým lákadlem je biocentrum Mokroš.
Pro děti byla zrekonstruována bývalá školní zahrada, kde vznikla Zahrada pěti smyslů - dětské hřiště s důrazem na enviromentální výchovu. V Mořicích se pořádá spousta kulturních akcí po celý rok, největší akcí bývá Revival festival, který má v Mořicích tradici od roku 2001, dále výstavy, akce pro děti, hasičské závody a mnoho dalších.

Libí se Vám tato nemovitost? Pak zavolejte makléři a domluvte si termín osobní prohlídky.
-----------------------------
Lokalita: Mořice

sipka dolu
Do oblíbenýchDo oblíbených
SdíletSdílet
Sdílet inzerát
Poslat emailem
VytisknoutVytisknout NahlásitNahlásit

Kontakt


QUANTUM
Odkaz: https://www.hyperreality.cz…

Váš makléř

Irena Kotolanová
Telefon: +420 775859518

Hyperrychlá odpověď na inzerát


Oblast inzerce:
Druh inzerátu:
firemní inzerce
Číslo inzerátu:
14926444
Počet zhlédnutí:
548x
Zhlédnutí detailu:
58x