20.03.2019 06:14   |  Nabídka / Prodám   |  Rodinné domy, vily, chaty
Obec
Kořenec
Ulice
Povaha inzerátu
prodej
Druh domu
Dispozice domu
Podlahová plocha
122 m²
Materiál budovy
cihla
Stav nemovitosti
Vybavenost domu
Druh umístění
Poloha domu
Počet podlaží
2
Možnost parkování
Energetická třída
Cena: 3 500 000 Kč

Popis: Lionnis real nabízí k prodeji 8 řadových rodinných domů (s možností dispozice až 5+kk s terasou, zahradou a parkováním) ve vyhledávané oblasti pro bydlení a rekreaci, v obci Kořenec (okr. Blansko) nedaleko golfového resortu "Kořenec Golf & Ski Resort" St. 289 o výměře 74m2, parcela 121/16 o výměře 113 m2 a parcela č. 121/17 o výměře 88 m2 CP činí 201m2 - RD 2

Obec Kořenec se nachází ve vrcholové části Drahanské vrchoviny. Nejvyšší vrchol Skalky (735 m.n.m.) je vzdálem pouhé 3 km. Samotná obec Kořenec je srdcem Přírodního parku Řehořkovo Kořenecko s vrcholem Paprč (721 m.n.m.). Pro milovníky krásné přírody a outdorových sportů je oblast učiněným rájem. Své si zde najdou milovníci aktivního pohybu, tj. cyklisté, golfisté, běžkaři i milovníci turistiky nebo jen ti, kterým dělá dobře samotné čisté ovzduší a podnebí vrchoviny.

V obci Kořenec se nachází jedno ze tří 18 jamkových golfových hřišť v Jihomoravském kraji. V zimním období z obce vedou strojově upravené běžkařské stopy. Pro období bez sněhu je oblast napojena na síť značených cyklotras. V letních měsících je možné se osvěžit ve vyhlášeném koupacím rybníce v nedaleké obci Suchý.

Rodinné domy jsou připravovány jak pro bydlení, tak pro rekreaci. Nabídka je ideální příležitostí pro všechny, kdo si neumí představit víkendy bez relaxu mimo město. Domy Vám skýtají po celodenním pobytu v přírodě, hřišti, kole atp. příjemný prostor k odpočinku a relaxaci.

Projekt bude budován ve dvou etapách. V první etapě budou vybudovány domy 1.-4. Ve druhé pak domy 5.-8. Cílem investora je nabídnout kvalitní, avšak cenově dostupné nemovitosti. Projekt bude prodáván ve fázi zbudovaných venkovních částí staveb. Vnitřní stavební činnosti a dokončení budou již v kompetenci nového majitele. Nový majitel si tak může přizpůsobit vnitřní prostor přímo své potřebě. Venkovní stavba bude obsahovat výplně, venkovní úpravy, kompletní fasádu se zateplením, střechu a krovy. Terénní úpravy před domem i za domem. Rodina s dětmi může prostor rozdělit na vícero místností. Naopak seniorní pár golfistů může upřednostnit prostorově otevřené uspořádání klubové povahy. Každý dům bude mít jedno nebo dvě parkovací stání před domem a zahradu pro volnočasové vyžití, na jejímž konci je potok.

Možnost dokončení na vlastní náklady či se stavební firmou, dle vlastního výběru interiéru a uvážení podle svého vkusu. Výhodou projektu je, zvolení si vlastní dispozice. Možnost financování hypotečním úvěrem, který bude individuálně přizpůsoben potřebám klienta přes našeho finančního poradce. Veřejné komunikace po dokončení projektu budou předány obci, veškeré IS, splašková kanalizace, plyn, elektřina, voda. Obsah prací, týkající se venkovních částech staveb a celé projektové dokumentace jsou na vyžádání v RK.
Prohlídky lze organizovat individuálně. Návazně na průběh výstavby budou organizovány „Dny otevřených dveří“. Více informací v RK při osobním jednání s makléři. Třída energetické náročnosti budovy: B - Velmi úsporná (podle aktuální vyhlášky).
-----------------------------
Poznámka k ceně: včetně DPH a provize RK, mimo daň z nabytí nemovitosti
-----------------------------
Číslo zakázky: 0231
-----------------------------
Lokalita: Kořenec

sipka dolu
Do oblíbenýchDo oblíbených
SdíletSdílet
Sdílet inzerát
Poslat emailem
VytisknoutVytisknout NahlásitNahlásit

Kontakt


Lionnis real s.r.o.
Odkaz: https://www.hyperreality.cz…

Váš makléř

Bc. Leona Slavíčková
Telefon: +420 608946688

Hyperrychlá odpověď na inzerát


Oblast inzerce:
Druh inzerátu:
firemní inzerce
Číslo inzerátu:
14825895
Počet zhlédnutí:
282x
Zhlédnutí detailu:
199x