15.02.2019 07:31   |  Nabídka / Prodám   |  Rodinné domy, vily, chaty
Obec
Brno
Ulice
Zemanova
Povaha inzerátu
prodej
Druh domu
Dispozice domu
Podlahová plocha
180 m²
Materiál budovy
cihla
Stav nemovitosti
Vybavenost domu
Druh umístění
Poloha domu
Počet podlaží
2
Možnost parkování
Energetická třída
B
Cena: 8 900 000 Kč

Popis: Nabízíme prodej novostavby tří RD s dispozicí 5+kk na ul. Zemanova (resp. v prodloužení ul. Zemanova), Brno - Slatina, CP pozemku 385m2, ZP domu 90m2, UP domu cca 180m2. Za domem se nachází zahrada o výměře cca 220m2, před domem budou dvě parkovací stání a další ještě podél domu (vše na vlastním pozemku). Dům má sedlovou střechu s velkými vikýři na obě strany, kde jsou pouze vertikální okna, tedy s výhodou bez nutnosti střešních oken. Domy jsou postaveny z kvalitních materiálů (vápenopískova cihla zn. KM Beta, hliníková okna s trojsklem - v přízemí HS portáy atp.) - podrobnosti ohledně materiálu a standardů si vyžádejte u makléře.

Jedná se o 2 dvoj-domky (tedy celkem 4 RD), z nichž dva jsou již rezervované. Investor realizuje kompletní výstavbu RD na klíč vč. výstavby inženýrských sítí a komunikace. Výstavba IS již byla dokončena a zkolaudována, stavby všech RD vč. zateplení jsou již hotové a začínají se realizovat interiéry (elektřina, voda, odpady, topení atp.). Kolaudace nabízených RD se plánuje na léto 2020.

Jedná se o novou výstavbu rodinných domů (dvojdomky) na rovinatém pozemku s celkovým urbanistickým a architektonickým řešením. Objekty jsou orientovány rovnoběžně s nově vzniklou příjezdovou komunikací, která se napojuje na stávající komunikaci (ul. Zemanova), na kterou budou připojeny pomocí sjezdů v provedení zámkové dlažby.

Dům je mimořádně úsporný (PENB třída B) - dům bude vytápěn elektrokotlem s podlahovým teplovodním topením v celém domě + žebříkové radiátory navíc v koupelnách a ohřev vody bude řešen elektrokotlem propojeným se zásobníkem na teplou vodu případně el. boilerem. Systém je ideální pro kombinaci a napojení na tepelné čerpadlo, solární panely atp.). Projekt počítá s možností umístění fotovoltaických panelu na střechu.

Snadné spojení MHD (Šlapanice trolejbus č.31 cca 350m, Slatina trolejbus č.33 cca 310m) a rychlé napojení na D1.

Cena je uvedena za jeden RD vč. příslušného pozemku (cena nezahrnuje kuchyňskou linku a plot). Kupující neplatí daň z nabytí nemovitých věcí z celé částky, pouze z administrativní ceny nezastavěné části pozemku, tzn. že by daň měla být cca do 40tis Kč. Financovat lze i prostřednictvím hypotečního úvěru, který Vám rádi pomůžeme vyřídit.

Více info v RK.
-----------------------------
Lokalita: Brno, Zemanova

sipka dolu
Do oblíbenýchDo oblíbených
SdíletSdílet
Sdílet inzerát
Poslat emailem
VytisknoutVytisknout NahlásitNahlásit

Kontakt


REALmix s.r.o.
Odkaz: https://www.hyperreality.cz…

Váš makléř

Ing. David Novák
Telefon: +420 775077502

Hyperrychlá odpověď na inzerát


Oblast inzerce:
Druh inzerátu:
firemní inzerce
Číslo inzerátu:
14770229
Počet zhlédnutí:
1 950x
Zhlédnutí detailu:
467x