11.07.2020 06:57   |  Nabídka / Prodám   |  Komerční reality   |   Komerční reality   |   Dílny, výrobní haly - prodej
Obec
Pelhřimov
Ulice
Pod Náspem
Povaha inzerátu
prodej
Druh objektu
Účel nemovitosti
dílny, výrobní prostory a průmyslové objekty
Stav nemovitosti
Energetická třída
G
Cena: 10 099 000 Kč
Popis:

Ve výhradním zastoupení vám nabízíme k prodeji zajímavý komerční areál v Pelhřimově umístěný v těsné blízkosti obchodních domů. Jedná se o areál bývalé městské kotelny, která je stále provozuschopná včetně platné veškeré revizní dokumentace. Areál se skládá z dvoupodlažní provozní budovy se zastavěnou plochou cca. 720m2 (provozní hala, kanceláře, sociální zařízení, dílna, technické zázemí) a dále 50 metrového komína, který slouží mimo jiné i pro umístění antén mobilních operátorů a dalších společností na základě nájemních smluv. Veškerá práva a zisky z těchto smluv budou automaticky převedeny na nového majitele.
Pozemek areálu bude geometricky rozdělen, přičemž součástí prodeje bude pozemek o výměře 2.991 m2. Budovy jsou v dobrém stavu, pravidelně opravované a udržované včetně střech, areál je oplocen, 2 vjezdové brány, příjezd do areálu po obecní komunikaci.
Celkový výkon kotelny je 18,7 MW ( 3 kotle na mazut s účinností 77%.) Typ kotlů je parní-vodotrubný. Součástí vybavení je i funkční turbína o
jmenovitém výkonu 420 kW, průtok 24 t/hod., účinnost 80%. Vyrobenou elektřinu lze nabídnout do VN.
Vytápění budovy je zajištěno teplovodní dálkové. Voda je zajištěna z městských vodáren. Elektřinu nyní dodává společnost EON, jištění 160 A.
Plynová přípojka je přivedena na hranici pozemku
Součástí prodeje je rozvodna NN, úprava vody pro kotelnu, příprava paliva pro hořáky a sklad kapalného paliva.Tyto prostory mají širokou škálu využití, a to zejména vzhledem k vysokému zabezpečení z hlediska ekologických a bezpečnostních předpisů (např. autoservis, servisní místa, lakovny, skladové prostory, různé výrobní prostory a mnoho jiného využití).
Pro více informací nás neváhejte kontaktovat.
-----------------------------

Lokalita: Pelhřimov, Pod Náspem

sipka dolu
Do oblíbenýchDo oblíbených
SdíletSdílet
Sdílet inzerát
Poslat emailem
VytisknoutVytisknout NahlásitNahlásit

Kontaktovat


Finpos realitní kancelář Pacov
Odkaz: https://www.hyperreality.cz…

Váš makléř

František Smetana
Telefon: 731414652

Hyperrychlá odpověď na inzerát


Oblast inzerce:
Druh inzerátu:
firemní inzerce
Číslo inzerátu:
15602801
Počet zhlédnutí:
1 352x
Zhlédnutí detailu:
1 708x