28.01.2018 13:39   |  Nabídka / Prodám   |  Komerční reality   |   Komerční reality   |   Dílny, výrobní haly - pronájem
Obec
Milevsko
Ulice
Jiráskova
Povaha inzerátu
pronájem
Druh objektu
komerční prostory, části budov
Účel nemovitosti
dílny, výrobní prostory a průmyslové objekty
Stav nemovitosti
dobrý
Užitná plocha
140 m²
Energetická třída
Upozornění pro realitní kanceláře
Tento inzerent si výslovně nepřeje být kontaktován zprostředkovateli. Respektujte prosím jeho rozhodnutí a kontaktujte ho pouze pokud jste koncoví zájemci!
Cena: Neuvedeno
Popis:

Potravinářská provozovna je vybavena a stále je v provozu. Aktuálně se zde vyrábí džemy, sirupy a přírodní tekutá sladidla. Plocha prostoru je necelých 140m2. Největší výrobní místnost má 34m2 - čerstvě zrekonstruovaná. Nájemní smlouva na dobu určitou je do 31.3.2020 s možností prodloužení. Schválení hygienou proběhlo v r. 2016 a provozovna je certifikována na výrobu produktů v režimu BIO.

Aktuální vybavení obsahuje el. varné kotle (2x 85l, 1x 300l), dvě plničky tekutin, zavíračku šroubových uzávěrů láhví, etiketovačku, dva velké pultové mrazáky ad. V prostoru je chladící a mrazící místnost, které jsou nyní odstavené a využívané jako sklad - při výměně chladícího agregátu je lze obnovit. Prostory je možné po dohodě s majitelem rozšířit o dalších, přímo navazujících cca 120m2. Odstupné dohodou dle rozsahu vybavení, které si budete chtít nechat. K jednání je i odkup celé fungující společnosti SANES FOOD s.r.o.

V případě zájmu prosím volejte. Prohlídka možná (vhodná) po vzájemné dohodě v Milevsku.

sipka dolu
Do oblíbenýchDo oblíbených
SdíletSdílet
Sdílet inzerát
Poslat emailem
VytisknoutVytisknout NahlásitNahlásit

Kontaktovat


Bc. Michal Grus

Hyperrychlá odpověď na inzerát


Oblast inzerce:
Druh inzerátu:
soukromá inzerce
Číslo inzerátu:
13682827
Počet zhlédnutí:
27 418x
Zhlédnutí detailu:
1 093x