24.05.2020 06:57   |  Nabídka / Prodám   |  Rodinné domy, vily, chaty   |   Rekreační objekty, chaty   |   Chaty na prodej
Obec
Tuhaň
Ulice
Povaha inzerátu
prodej
Druh domu
chata, rekr. objekt
Dispozice domu
Materiál budovy
Stav nemovitosti
Vybavenost domu
Druh umístění
Poloha domu
Možnost parkování
Energetická třída
Cena: 3 621 000 Kč
Popis:

Chalupa Tuhaň, klidná lokalita, stylová nemovitost.

Chalupa se sice nachází uprostřed obce ale přesto její umístění zajistí dostatek klidu a soukromí. Majitelé se při rozsáhlé rekonstrukci snažili zachovat původní styl nemovitosti s důrazem na každý detail.

Chalupu najdete v obci Tuhaň asi 10 min jízdy autem od městečka Dubá při západní hranici CHKO Kokořínsko - Máchův kraj. Obec Tuhaň je zároveň součástí významné lokality Roverské skály. Chalupa je velmi zachovalá. Pozemek má celkovou plochu 1201 m2. Přízemí je zděné, patro roubené. V přízemí naleznete obývací pokoj, koupelnu s WC, kuchyň a vstupní chodbu. Do prvního patra vystoupáte po dřevěných schodech a najdete zde tři stylové pokoje a přístup na půdu. Na chalupu navazuje stodola k uskladnění otopu a dalších potřebných věcí. Naproti chalupě je ještě jedna menší stodola s prostorem pro venkovní gril.
Zahrada je rovinatá a celkově oplocená.

Chalupa je vytápěna lokálními kamny v obývacím pokoji a v jednom z pokojů v patře. Ve vstupní chodbě jsou ještě krbová kamna pro zajištění dostatečného komfortu. Ohřev vody bojlerem, odpad sveden do septiku. Chalupa je napojena na vodovodní řád a elektrickou energii 220V a 380V. Až k chalupě se dostanete po místní asfaltové komunikaci. Do obce vede autobusová linka. Do Prahy dojedete autem za 60 minut.

Přijeďte se podívat. Rádi vás osobně provedeme. Na prohlídce se dozvíte ještě více informací k této zajímavé nemovitosti.
-----------------------------

Číslo zakázky: 4652
-----------------------------

Lokalita: Tuhaň

sipka dolu
Do oblíbenýchDo oblíbených
SdíletSdílet
Sdílet inzerát
Poslat emailem
VytisknoutVytisknout NahlásitNahlásit

Kontaktovat


Euro Reality Plzeň s.r.o.
Odkaz: https://www.hyperreality.cz…

Váš makléř

Ing. Ondřej Špaček
Telefon: +420 777333359

Hyperrychlá odpověď na inzerát


Oblast inzerce:
Druh inzerátu:
firemní inzerce
Číslo inzerátu:
15547360
Počet zhlédnutí:
776x
Zhlédnutí detailu:
116x