27.03.2020 07:13   |  Nabídka / Prodám   |  Rodinné domy, vily, chaty   |   Rekreační objekty, chaty   |   Chaty na prodej
Obec
Lipová
Ulice
Povaha inzerátu
prodej
Druh domu
chata, rekr. objekt
Dispozice domu
Materiál budovy
Stav nemovitosti
Vybavenost domu
Druh umístění
Poloha domu
Možnost parkování
Energetická třída
Cena: 740 500 Kč
Popis:

Doporučujeme ke koupi dřevěnou, částečně podsklepenou chatu v malebném prostředí sousedícím s lesem v obci Lipová-Seč na Prostějovsku. Horní podlaží tvoří prosklená veranda, společenská místnost, pokoj, kuchyně se spíží a chemické WC. Dále zastřešená terasa s posezením. Venkovním schodištěm přístup do podsklepené části kde se nachází místnost na nářadí a uskladnění úrody, samostatné WC. Chata vytápěna tuhými palivy. Na pozemku jsou dvě studny, jedna s čerpadlem přivádí vodu do chaty a druhá s pumpou. Chata prošla těmito úpravami. Společenská místnost a pokoj( obložení) 2019/2020, krbová kamna vč. nového komínu v nerezu 2019, studna s čerpadlem osazena a odkonzervována 2019, terasa se zastřešením z masivu s přípravou na možné zasklení, aby tak vznikla zimní zahrada 2018. Prostorná zahrada s místem na grilování. Pohodlný příjezd až k chatě. Okolní lesy nabízejí příležitost k procházkám a sběru hub.
O atraktivitě místa a stavu nemovitosti se ujistíte osobní prohlídkou, cestu k financování najdeme společně se specialistou Hypocentra.

Lze financovat Hypoúvěrem Modré pyramidy např. s použitím vlastních zdrojů 148 100,- Kč a měsíční splátkou 2 369,- Kč se splatností 30 let. Volejte naše call centrum v době 9 - 19 hodin. Nepřijaté hovory budou vyřízeny v nejbližší době. Při komunikaci s námi uvádějte, prosím, číslo zakázky.
-----------------------------

Poznámka k ceně: Cena vč. právního servisu, advokátní úschovy, DPH a odměny zprostředkovateli
-----------------------------

Číslo zakázky: 177332
-----------------------------

Lokalita: Lipová

sipka dolu
Do oblíbenýchDo oblíbených
SdíletSdílet
Sdílet inzerát
Poslat emailem
VytisknoutVytisknout NahlásitNahlásit

Kontaktovat


Bidli
Odkaz: https://www.hyperreality.cz…

Váš makléř

Roman Hulva
Telefon: +420 774110007

Hyperrychlá odpověď na inzerát


Oblast inzerce:
Druh inzerátu:
firemní inzerce
Číslo inzerátu:
15469573
Počet zhlédnutí:
181x
Zhlédnutí detailu:
74x