11.11.2019 06:05   |  Nabídka / Prodám   |  Rodinné domy, vily, chaty   |   Rekreační objekty, chaty   |   Chaty na prodej
Obec
Luka
Ulice
Povaha inzerátu
prodej
Druh domu
chata, rekr. objekt
Dispozice domu
Materiál budovy
Stav nemovitosti
Vybavenost domu
Druh umístění
Poloha domu
Možnost parkování
Energetická třída
Cena: 2 200 000 Kč

Popis: Vzpomínáte, jak jste jako děti poslouchali pohádky kde vždy Honza bydlel v chalupě? Nebo si občas vzpomenete na Babičku z knihy Boženy Němcové? Chtěli jste někdy být součástí něčeho takového? Tak právě pro vás něco mám. Třeba jako vánoční dárek za to, že jste byli celý rok hodní.
Pojďte se se mnou podívat na tuto dřevěnou chaloupku, která opravdu pamatuje třeba Císaře pána, možná i Marii Terezii. Chaloupka je v malebné vesničce Luka, která je situována kousek od Máchova Jezera či hradu Bezdězu. Jeho dominanta se tyčí nedaleko. Příjemné prostředí ve velmi klidné lokalitě vám dá zapomenout na všední starosti a shon velkoměst. Vždyť ráno vás může budit kohout, když si nezapomenete vypnout váš mobil, a večer se můžete kochat tichem třeba u sklenky dobrého vína.
Dvě patra, plus půdu vám může chaloupka nabídnout k přizpůsobení si vašeho prostoru, kdy je dán prostor pro vaši fantazii, abyste si jej z původního stavu uvnitř zvelebili přesně pro vaše potřeby. Z technických prostor budete mít k dispozici garáž a co mne nejvíce zaujalo je "sluj pro pohádkového draka". Jedná se totiž o sklep vykopaný vedle a pod chalupou ve skále. Pokud nemáte draka, můžete si zde skladovat výrobky z vinných hroznů, nebo i jiné ovoce či zeleninu.
Zahradu má soukromou, obklopenou stromy a keři. Je dvou úrovňová a nabízí velké množství prostoru.
Pojďte se se mnou podívat na kouzelnou chaloupku.
A abych nezapomněl. Tento dům, vzhledem k jeho věku nepodléhá nutnosti PENB. Třída energetické náročnosti budovy: G - Mimořádně nehospodárná (podle aktuální vyhlášky).
-----------------------------

Číslo zakázky: 0506
-----------------------------

Lokalita: Luka

sipka dolu
Do oblíbenýchDo oblíbených
SdíletSdílet
Sdílet inzerát
Poslat emailem
VytisknoutVytisknout NahlásitNahlásit

Kontakt


4 DEVELOP HOLDING a.s.
Odkaz: https://www.hyperreality.cz…

Váš makléř

David Pátek
Telefon: +420 725065555

Hyperrychlá odpověď na inzerát


Oblast inzerce:
Druh inzerátu:
firemní inzerce
Číslo inzerátu:
15213621
Počet zhlédnutí:
25x
Zhlédnutí detailu:
16x