Prodám chalupu na Vysočině (100 km od Prahy)

Povaha inzerátuprodej
Druh domuchata, rekr. objekt
Dispozice domu2+1
Podlahová plocha120 m²
Velikost parcely1500 m²
Materiál budovykamenný dům
Stav nemovitostidobrý
Druh umístěnísamota
Poloha domusamostatný
Počet podlaží1
Sklep apod.ano, tento dům je podsklepen
Možnost parkovánígaráž
Internet

Ověříme dostupnost internetu
na vaší adrese

Cena:

neuvedeno

Popis:

Nemovitost se nachází v katastrálním území obce Kynice,na samotě u lesa. Příjezdová cesta je kamenitá, zpevněná, obecní.

Místnosti: 1. pokoj (6x5m), 2. pokoj (5x5 m), kuchyň, předsíň, koupelna (vana, splachovací záchod). Lze rozšířit o jeden pokoj v přízemí z bývalého chléva a dva pokoje v podkroví. V pokojích dřevěné podlahy a dřevěné obložení. K nemovitosti náleží technická místnost (bývalý chlév) a velká stodola.

U nemovitosti je postavena garáž.

Chalupa má i klenbový sklep (6x3 metry) na uskladňování potravin či vybudování vinného sklípku.

Zahrada (cca 1 200 m2) – velmi udržovaná, skládající se z posezení, velkého množství okrasných keřů, zahradního jezírka a sádku (zde třešně, jabloně, hrušky, švestky). Možnost vybudování bazénu.

Voda: kopaná studna, cca 16 m hluboká, množství vody 6 kubíků, voda je rozvedena do chalupy a přivádí se čerpadlem ze studny.

Elektřina: solární

Topení: na tuhá paliva, v chalupě kamna a krbová kamna.

V roce 2010 provedena rekonstrukce vnitřních místností a střechy. V roce 2016 provedena další rekonstrukce – postaven nový plot, garáž a vyměněna nová okna.

Nejbližší obec (Ovesná Lhota) vzdálena cca 500 m, zde obchod, hostinec a autobusová zastávka do nedalekého města Světlá nad Sázavou (cca 7 km). Zde rychlíková zastávka – z Prahy jste vlakem za 1,30 hod. Do Prahy z chalupy autem 100 km po dálnici, cca do 1 hodiny. Vlaková zastávka též u obce Ovesná Lhota – cca 2 km.

Možnost celé řady aktivit: houbaření, rybaření, cca 1 km rybníky na koupání, cca 7 km jezero Zbýšov na koupání a vodní sporty, či Stvořidla, známá jako rekreační oblast pro vodáky. V zimě běžkování, lyžování na sjezdovce u města Světlá nad Sázavou. V blízkosti hrady a zámky (např. Lipnice, Ledeč nad Sázavou a další). Velmi klidné a nerušené místo. Vhodné jak pro rodiny s dětmi tak pro seniory, též pro osoby věnující se myslivosti.

Nemovitost je vyklizena a připravena k předání.

Oblast inzerce:

Celá ČR

Druh inzerátu:

soukromá inzerce

Číslo inzerátu:

13717725

Počet zhlédnutí:

198 498x

Zhlédnutí detailu:

605x

Galerie TOP inzerátů - Rodinné domy, vily, chaty

PODAT INZERÁT ZDARMA

Ve vyhledávání je 1 049 784 inzerátů