Tento inzerát je starší než 10 měsíců, takže je možné, že už není aktuální. Klikněte zde pro podobné, ale aktuální inzeráty!

Husinec - chata + zahrada 1420 m2

ObecHusinec
Povaha inzerátuprodej
Druh domuchata, rekr. objekt
Dispozice domu1+1
Podlahová plocha84 m²
Velikost parcely1420 m²
Materiál budovydřevostavba
Stav nemovitostivelmi dobrý
Vybavenost domukompletně zařízeno
Rok kolaudace2006
Druh umístěníklidná část obce
Poloha domusamostatný
Počet podlaží1
Sklep apod.ano, tento dům je podsklepen
Možnost parkovánínekryté parkovací stání
Internet

Upozornění pro realitní kanceláře: Tento inzerent si výslovně nepřeje být kontaktován zprostředkovateli. Respektujte prosím jeho rozhodnutí a kontaktujte ho pouze pokud jste koncoví zájemci!

Ověříme dostupnost internetu
na vaší adrese

Cena:

1 900 000 Kč

Popis:

Nabízím k prodeji rekreační chatku s velkou prosluněnou zahradou cca 1,5 km jižně z centra města Husinec, 800 m vzdušnou čarou od Husinecké přehrady – vše v udržovaném stavu, chatka se blíží stavem novostavbě. Nemovitosti jsou tvořeny rekreační chatou s navazující krytou terasou s krbem s udírnou, samostatnou pergolou a dřevníkem. Stavby umístěny v jižní části pozemku, severní 2/3 pozemku tvoří udržovaná zahrada s velkou prolézačkou, ovocnými keři a stromy, malý vinohrad. Celková výměra pozemků je 1420 m2.

Chatka je jednopodlažní, částečně podsklepená. Z kryté rozlehlé terasy (26,8 m2) se vstupuje do předsíně chatky (4,0 m2), následuje obytná kuchyně (16,77 m2) , pokoj (16,15 m2) a z pokoje přístupná koupelna (3,82 m2) s WC umyvadlem a sprchovým koutem. Chatka je podsklepena pod předsíní a kuchyní v celé ploše – schodiště a sklep (17,13 m2). Podzemní podlaží zděné, strop hurdisový. Nadzemní podlaží zateplená dřevostavba – koupelna zděná, vnitřní povrchy dřevěný obklad a sádrokarton, vnější dřevěný obklad, krytina asfaltová. Původní chatka (sklep a kuchyně s předsíní) kolaudace 1997, v roce kolaudována 2006 kompletní modernizace včetně střešní krytiny spojená s přístavbou ložnice a koupelny v jižní části. S přístavbou provedena rovněž kopaná studna (hl. cca 5m, dostatečně vydatná) a betonová jímka splaškových vod. V roce 2014 pak provedena přístavba kryté terasy s krbem.

Ve východním rohu pozemku stojí původní pergola a dřevník stáří 10 let. Před chatkou malý venkovní bazének hloubka do 1 m.

Příjezd z veřejné komunikace je po pozemku – polní cestě – v podílovém vlastnictví společně s ostatními vlastníky sousedních zahrad.

Nemovitost je prodávána ve stavu odpovídajícím fotografiím, včetně vybavení nábytkem a technologie – bojler, domácí vodárna atp. Nemovitost bez právních vad.

Uvedená cena včetně právních služeb (kupní smlouva, advokátní úschova, náklady přepisu vlastnictví na katastru nemovitostí), bez daně z nabytí nemovitosti.

Máte-li o chatu zájem a zároveň jinou představu o ceně, i výrazně jinou, bez obav ji sdělte.

Inzerent:Josef Kouba
Telefon:603 262 082
Odpovědět na inzerát

Oblast inzerce:

Prachatice

Druh inzerátu:

soukromá inzerce

Číslo inzerátu:

13248905

Počet zhlédnutí:

1 128 355x

Zhlédnutí detailu:

4 621x

Galerie TOP inzerátů - Rodinné domy, vily, chaty

PODAT INZERÁT ZDARMA

Ve vyhledávání je 1 049 859 inzerátů