12.04.2016 14:04   |  Nabídka / Prodám   |  Rodinné domy, vily, chaty   |   Rekreační objekty, chaty   |   Chaty na prodej
Obec
Mladějov
Ulice
Povaha inzerátu
prodej
Druh domu
chata, rekr. objekt
Dispozice domu
jiné dispozice
Podlahová plocha
182 m²
Velikost parcely
1802 m²
Materiál budovy
cihla
Stav nemovitosti
velmi dobrý
Vybavenost domu
Druh umístění
samota
Poloha domu
samostatný
Počet podlaží
2
Možnost parkování
Energetická třída
G
Cena: 2 190 000 Kč

Popis: Exkluzivně nabízíme k prodeji venkovskou usedlost, která sestává z roubené chalupy (bývalý mlýn) o němž je v historických pramenech první zmínka již v v 18.století a zděného domu (1+ kuch.kout, 3+kk).
K nádhernému objektu, který se nachází v obci Mladějov, k.ú. Hubojedy náleží zahrada o velikosti 1649m. Roubená chalupa je v perfektním stavu s veškerým sociálním vybavením. Chalupa je částečně podsklepená - místo kde bylo mlýnské kolo. Nemovitost je izolovaná a netrpí vlhkostí. Dispozice: chodba, koupelna s wc, pokoj pro hosty, velká obývací místost s kuchyní, jejíž součástí jsou kachlová kamna. Dispozice druhého (zděného) domu: 1+KK, koupelna s wc, dále pak 3 + kuchyňský kout, koupelna s wc. Nemovitosti mají vlastní studny, jedna studna s užitkovou vodou a druhá s pitnou vodou, voda je zavedená do obou domů (koupelny, kuchyně, wc). S celkovou rekonstrukcí proběhla také výměna střešní krytiny na všech budovách (rok 2000). Tento ojedinělý objekt je obklopen přírodou a pozemek sousedí s rybníkem, to vše vytváří krásnou atmosféru. Klidná obec Hubojedy, v jejímž katastru se chalupa nachází, je vzdálena zhruba: 12 km od Jičína, 26 km Mladé Boleslav a 86 km od Prahy. Výměra ploch patřících k objektu: zastavěná plocha a nádvoří 990m a zahrada 812m. Nemovitost je vhodná pro rekreaci a také k podnikání. Vřele doporučujeme všem, kteří hledají vhodné místo pro relax s rodinou a chtějí trávit volný čas v přírodě.

sipka dolu
Do oblíbenýchDo oblíbených
SdíletSdílet
Sdílet inzerát
Poslat emailem
VytisknoutVytisknout NahlásitNahlásit

Hyperrychlá odpověď na inzerát


Oblast inzerce:
Druh inzerátu:
soukromá inzerce
Číslo inzerátu:
10294708
Počet zhlédnutí:
96 263x
Zhlédnutí detailu:
4 171x