Vyhledávání: Byt - strana 1662
Nastavit hlídacího psaNalezeno celkem 34616 inzerátů
Virtual Assistant
Dohodou
Momentálně hledám virtuálního asistenta/ku, který/á by mi pomohl/a se správou kontaktů a každodenních úkolů.
Něco o mně:
Jako profesionální full-stack vývojář/ka s více než 8 lety rozsáhlých zkušeností v malé nadcházející společnosti pracuji jako hlavní vývojář/ka.
Zakladatel/ka mé společnosti nyní plánuje otevření nové pobočky v Jižní Americe a je mou odpovědností řídit tento projekt. Proto vám volám. Naše společnost chce spolupracovat s místními obyvateli a já bych s nimi rád/a spolupracoval/a.
O pozici
Pozice: Virtuální asistent/ka na částečný úvazek
Práce: Vzdálená
Odměna: 300–500 USD měsíčně
Co hledám
Spolehlivá a pohotová komunikace
Silné organizační schopnosti
Schopnost efektivně spravovat kontakty a jednoduché úkoly
Znalost angličtiny na úrovni C1
Není vyžadován žádný formální titul.
V případě zájmu mě neváhejte kontaktovat přímo
dWong19991225@gmail.com
Něco o mně:
Jako profesionální full-stack vývojář/ka s více než 8 lety rozsáhlých zkušeností v malé nadcházející společnosti pracuji jako hlavní vývojář/ka.
Zakladatel/ka mé společnosti nyní plánuje otevření nové pobočky v Jižní Americe a je mou odpovědností řídit tento projekt. Proto vám volám. Naše společnost chce spolupracovat s místními obyvateli a já bych s nimi rád/a spolupracoval/a.
O pozici
Pozice: Virtuální asistent/ka na částečný úvazek
Práce: Vzdálená
Odměna: 300–500 USD měsíčně
Co hledám
Spolehlivá a pohotová komunikace
Silné organizační schopnosti
Schopnost efektivně spravovat kontakty a jednoduché úkoly
Znalost angličtiny na úrovni C1
Není vyžadován žádný formální titul.
V případě zájmu mě neváhejte kontaktovat přímo
dWong19991225@gmail.com
Hledáte různorodou práci, kde se nebudete nudit? Baví Vás práce s lidmi? Máte zkušenosti s prací v maloobchodu nebo chuť se něco nového naučit? Pak máme zajímavou nabídku právě pro Vás!
Prodejna HRUŠKA spol., s.r.o. přijmeme vedoucí/ho prodejny!
Náplň práce:
• vedení kolektivu prodejny
• vedení administrativy prodejny
• objednávání zboží
• odpovědnost za chod prodejny
• příprava zboží k prodeji
• prodej a nabídka zboží
• obsluha zákazníků
• zodpovídá za řádný a včasný odvod tržeb a hotovostí
• dodržování předepsaných standardů
• práce na pokladně
• doplňování zboží na prodejně
• kontrola záruční lhůty a správnosti cen
• další práce, související s chodem maloobchodní prodejny
Tato nabídka je určena všem uchazečům i uchazečkám bez ohledu na věk, pohlaví, barvu pleti, národnost, zdravotní postižení, sexuální orientaci, rodinný stav, náboženské vyznání či jiné postavení chráněné zákonem. Označení pozice či použití mužského nebo ženského rodu v textu inzerátu slouží pouze k zajištění jazykové srozumitelnosti a není projevem diskriminace,
Prodejna HRUŠKA spol., s.r.o. přijmeme vedoucí/ho prodejny!
Náplň práce:
• vedení kolektivu prodejny
• vedení administrativy prodejny
• objednávání zboží
• odpovědnost za chod prodejny
• příprava zboží k prodeji
• prodej a nabídka zboží
• obsluha zákazníků
• zodpovídá za řádný a včasný odvod tržeb a hotovostí
• dodržování předepsaných standardů
• práce na pokladně
• doplňování zboží na prodejně
• kontrola záruční lhůty a správnosti cen
• další práce, související s chodem maloobchodní prodejny
Tato nabídka je určena všem uchazečům i uchazečkám bez ohledu na věk, pohlaví, barvu pleti, národnost, zdravotní postižení, sexuální orientaci, rodinný stav, náboženské vyznání či jiné postavení chráněné zákonem. Označení pozice či použití mužského nebo ženského rodu v textu inzerátu slouží pouze k zajištění jazykové srozumitelnosti a není projevem diskriminace,
Prodám dobrodružné knihy
Dohodou
Ernest Thompson Seton - Dva divoši,
Robert Louis Stevenson - Poklad na ostrově,
Edgar Rice Burroughs - Tarzan z rodu Opů,
---------------"-------------- Tarzanov syn (slovensky),
František Flos - V pralesích Ecuadoru,
Miloslav Stingl - Války rudého muže.
František Běhounek - Kniha robinzonů (osudy slavných trosečníků), Albatros 1974, bez přebalu, větší formát, 288 stran, velmi dobrý stav, Kč 60,-,
Zane Grey -Dobrodružství Kena Warda, Albatros 1992, měkká vazba, 320 stran, obsahuje věnování, výborný stav, nečtená, 60,-
Ernest Thompson Seton - Divoké děti lesů - Mladá fronta 1968, měkká vazba, měkká vazba, 164 stran, v dobrém stavu, jen přebal drobná poškození, Kč 50,-,
J.O. Curwood - Vlčák Kazan, Mladá fronta 1973, měkká vazba, 208 stran, výborný stav,
Kč 50,-,
Jules Verne - 800 mil po Amazonce, Mladá fronta 1967, měkká vazba, 252 stran, velmi dobrý stav, Kč 50,-.
Knihy jsou v dobrém a velmi dobrém stavu, některé jako nové, nečtené.
Cena u posledních pěti knih uvedena, jinak dle stavu a množství - dohodou.
Robert Louis Stevenson - Poklad na ostrově,
Edgar Rice Burroughs - Tarzan z rodu Opů,
---------------"-------------- Tarzanov syn (slovensky),
František Flos - V pralesích Ecuadoru,
Miloslav Stingl - Války rudého muže.
František Běhounek - Kniha robinzonů (osudy slavných trosečníků), Albatros 1974, bez přebalu, větší formát, 288 stran, velmi dobrý stav, Kč 60,-,
Zane Grey -Dobrodružství Kena Warda, Albatros 1992, měkká vazba, 320 stran, obsahuje věnování, výborný stav, nečtená, 60,-
Ernest Thompson Seton - Divoké děti lesů - Mladá fronta 1968, měkká vazba, měkká vazba, 164 stran, v dobrém stavu, jen přebal drobná poškození, Kč 50,-,
J.O. Curwood - Vlčák Kazan, Mladá fronta 1973, měkká vazba, 208 stran, výborný stav,
Kč 50,-,
Jules Verne - 800 mil po Amazonce, Mladá fronta 1967, měkká vazba, 252 stran, velmi dobrý stav, Kč 50,-.
Knihy jsou v dobrém a velmi dobrém stavu, některé jako nové, nečtené.
Cena u posledních pěti knih uvedena, jinak dle stavu a množství - dohodou.
Kaktus Ancistrocactus scheeri RS 382 Hipolito Coah pochází z oblastí USA (Texas); Mexiko (Coahuila, Nuevo León, Tamaulipas). Nadmořská výška 20 - 1600 m nad mořem. Roste pod linií křovin v komunitě tamaulipanských trnitých křovin, na travnatých pláních a otevřených nízkých kopcích nebo křovinatých oblastech v pastvinách, na písčitých, hlinitých, bahnitých nebo štěrkových půdy. Tělo kulovité až válcovité, až 17 cm vysoké, 5 -8 cm v průměru, světle až tmavě zelené nebo s nádechem do modra, jednoduché, s poměrně slabými až kůlovými kořeny. Žeber 13, rovných nebo mírně šikmých, tuhých, rozdělených ve vejcovité, na horním konci zaoblené hrboly, které jsou šikmo zakončené, na květuschopných hrbolech s krátkými, až 5 mm dlouhými zářezy, nesoucími krátkou, kadeřavou bílou vlnu. Areoly kruhovité nebo vejčité, 2 - 3 mm v průměru, v mládí s krátkou bílou vlnou, později mizící. ... Balení obsahuje 20 semen za 24 Kč. Semena – neoseeds
Hydraulický lis ULTRAPRAS WKR70H
120 435 Kč
Hydraulický lis ULTRAPRAS WKR70H vyrobený v roce 2021 polskou společností SAKOMET je určen pro nejnáročnější operace tváření kovů za studena.
Technické údaje lisu ULTRAPRAS WKR70H
- lisovací síla: 16 t
- zdvih pístu: 70 mm
- průměr pístu: 100 mm
- maximální pracovní rychlost: 9,8 mm/s
- minimální pracovní rychlost: 2 mm/s
- zpětná rychlost: 20 mm/s
- rozměry pracovního stolu (D x Š): 340 x 255 mm
- průměr otvoru pracovního stolu: 90 mm
- průměr otvoru pístní tyče: 20 mm
- hloubka otvoru pístní tyče: 30 mm
- vzdálenost čela pístní tyče od povrchu pracovního stolu (pístní tyč v horní poloze): 260 mm
- dosah: 150 mm
- ovládání nožním spínačem
- osvětlení pracovního prostoru
- DTR – Technická a provozní dokumentace
- výkon elektromotoru: 2,2 kW
- výkon hydraulického čerpadla: 4 l/min
- objem nádrže na hydraulickou kapalinu: 23 l
- maximální provozní tlak: 200 bar
- napájení: 230/400 V; 50 Hz
- hmotnost stroje: 420 kg
umístění: Polsko
telefon: +48 603 510 566
Technické údaje lisu ULTRAPRAS WKR70H
- lisovací síla: 16 t
- zdvih pístu: 70 mm
- průměr pístu: 100 mm
- maximální pracovní rychlost: 9,8 mm/s
- minimální pracovní rychlost: 2 mm/s
- zpětná rychlost: 20 mm/s
- rozměry pracovního stolu (D x Š): 340 x 255 mm
- průměr otvoru pracovního stolu: 90 mm
- průměr otvoru pístní tyče: 20 mm
- hloubka otvoru pístní tyče: 30 mm
- vzdálenost čela pístní tyče od povrchu pracovního stolu (pístní tyč v horní poloze): 260 mm
- dosah: 150 mm
- ovládání nožním spínačem
- osvětlení pracovního prostoru
- DTR – Technická a provozní dokumentace
- výkon elektromotoru: 2,2 kW
- výkon hydraulického čerpadla: 4 l/min
- objem nádrže na hydraulickou kapalinu: 23 l
- maximální provozní tlak: 200 bar
- napájení: 230/400 V; 50 Hz
- hmotnost stroje: 420 kg
umístění: Polsko
telefon: +48 603 510 566
Hliníkové kliky bílé barvy kompatibilní s většinu běžných plastových oken a dveří. K dispozici celkem 13 kusů (2 kusy dle fotek 2+3+4, 4 kusy dle fotek 5+6, 6 kusů dle fotek 7+8, 1 kus dle fotek 9+10) včetně šroubů, univerzální rozměry: čtyřhran 7x7 mm, délka trnu minimálně 35 mm, rozteč otvorů šroubů 43 mm, různé tvary klik viz foto. Vše kvalitní značkové např. HOCO atd. - jde o starší typy, které již běžně neseženete. Jsou ideální pro opravu stávajících oken a dveří bez narušení jednotného vzhledu klik potřebujete-li některý z tvarů klik co mám. Cena 49 Kč/ks (případná dohoda podle počtu a stavu odebraných kusů možná).
Možnost prohlídky a vyzvednutí v Praze nebo lze poslat (Balík ČR: poštovné +80 Kč; dobírka +20 Kč). Možné odeslat i mimo ČR (např. na Slovensko) a dohodnout platbu v EUR nebo USD (přepravu hradí kupující).
Mé ostatní inzeráty zobrazíte kliknutím na jméno.
Možnost prohlídky a vyzvednutí v Praze nebo lze poslat (Balík ČR: poštovné +80 Kč; dobírka +20 Kč). Možné odeslat i mimo ČR (např. na Slovensko) a dohodnout platbu v EUR nebo USD (přepravu hradí kupující).
Mé ostatní inzeráty zobrazíte kliknutím na jméno.
Prodám multimediální počítač vše v jednom - bezrámový 23" Full HD IPS IdeaCentre B550.
Parametry: Display: 23" / Procesor: Intel Core i5-4440 (4jádra/4vlákna s frekvencí 3,1 GHz) / RAM: 8 GB ddr3 / GK1(integrovaná): Intel HD Graphics 4600 (576MB sdílená až 2,6 GB) / GK2 (samostatná): AMD Radeon HD8850A (2GB) / HDD: 1 TB / DVD-RW mechanika.
Wi-fi, bluetooth, vestavěné reproduktory a kamera.
Konektory:
Zboku: audio a 2xUSB 3.0, čtečka karet
Vzadu: 4xUSB 2.0, HDMI In, HDMI Out(možno použít i jako samostatný monitor), LAN.
Nainstalován Win 10 Pro 22H2, 64bit, aktivovaný.
Velmi pěkný stav. Funkční, ale bez záruky.
Osobní předání Perálec nebo možno zaslat poštou, balíkovnou či zásilkovnou. Je to velká krabice, proto nutno počítat s vyšším dopravným.
Parametry: Display: 23" / Procesor: Intel Core i5-4440 (4jádra/4vlákna s frekvencí 3,1 GHz) / RAM: 8 GB ddr3 / GK1(integrovaná): Intel HD Graphics 4600 (576MB sdílená až 2,6 GB) / GK2 (samostatná): AMD Radeon HD8850A (2GB) / HDD: 1 TB / DVD-RW mechanika.
Wi-fi, bluetooth, vestavěné reproduktory a kamera.
Konektory:
Zboku: audio a 2xUSB 3.0, čtečka karet
Vzadu: 4xUSB 2.0, HDMI In, HDMI Out(možno použít i jako samostatný monitor), LAN.
Nainstalován Win 10 Pro 22H2, 64bit, aktivovaný.
Velmi pěkný stav. Funkční, ale bez záruky.
Osobní předání Perálec nebo možno zaslat poštou, balíkovnou či zásilkovnou. Je to velká krabice, proto nutno počítat s vyšším dopravným.
- Platí do smazání
- Prodám 4 plechové disky rozteč 5x112 rozměr 5,5x15 ET46 (IS46) střed.díra 66,6mm
Součástí jsou čidla tlaku senzory TPMS - viz foto
číslo dílu MINI - 155701
Roztečí šroubů se dají použít např.na MINI - F54 F55 F56 F57, Cooper (2014-), Cooper S (2014-), One (2014-), Cabrio (2016-), Clubman (2015-), Mini Clubman 2015 - 2023 (gen. F54) alu a jiné (možnost použití zkontrolujte v TP)
Dobrý stav, malé kosmetické vady a drobná povrchová koroze (odřené od poklic) - zohledněno v ceně
4 disky jen za 1600kč (400kč cena uvedena za kus) - na prodej jen jako sada 4 kusů ! !
Preferuji osobní převzetí, možnost zaslání na dobírku +600kč (poštovné předem na účet)
Pokud máte vážný zájem - volejte 604 304 685
Platí do smazání
- Prodám 4 plechové disky rozteč 5x112 rozměr 5,5x15 ET46 (IS46) střed.díra 66,6mm
Součástí jsou čidla tlaku senzory TPMS - viz foto
číslo dílu MINI - 155701
Roztečí šroubů se dají použít např.na MINI - F54 F55 F56 F57, Cooper (2014-), Cooper S (2014-), One (2014-), Cabrio (2016-), Clubman (2015-), Mini Clubman 2015 - 2023 (gen. F54) alu a jiné (možnost použití zkontrolujte v TP)
Dobrý stav, malé kosmetické vady a drobná povrchová koroze (odřené od poklic) - zohledněno v ceně
4 disky jen za 1600kč (400kč cena uvedena za kus) - na prodej jen jako sada 4 kusů ! !
Preferuji osobní převzetí, možnost zaslání na dobírku +600kč (poštovné předem na účet)
Pokud máte vážný zájem - volejte 604 304 685
Platí do smazání
Originální stojánek na tužky ve tvaru fotbalového míče potěší každého fanouška sportu ?
Stylový doplněk, který skvěle oživí pracovní stůl, dětský pokoj i školní lavici.
Díky praktickému otvoru uprostřed snadno pojme tužky, propisky i další drobnosti a pomůže udržet pořádek.
- design inspirovaný fotbalovým míčem ?
- ideální pro malé i velké fanoušky sportu
- praktický organizér na psací potřeby
- stabilní a odolné provedení
- skvělý tip na dárek
Materiál:
- plast (3D tisk)
Rozměr:
- průměr 9,5cm, výška 8cm
Perfektní doplněk pro každého, kdo miluje fotbal a chce mít svůj stůl stylově uspořádaný.
***---*** NOVÉ ZBOŽÍ *** Na výběr zaslání:
- ČP balíkovna do boxu (platba předem 79Kč nebo dobírka 109Kč)
- ČP balíkovna na adresu (platba předem 125Kč nebo dobírka 155Kč)
- PPL doručení na adresu (platba předem 79Kč nebo dobírka 99Kč)
- PPL výdejní místo (platba předem 69Kč nebo dobírka 89Kč)
Mrkněte na další naše nabídky. Samozřejmě máme i e-shop kde jsou veškeré odlitky, andělíčci, pexesa, přívěšky a mnoho dalšího co zde nenajdete.
Pro více informací piště email, popřípadě SMS ***---***
Stylový doplněk, který skvěle oživí pracovní stůl, dětský pokoj i školní lavici.
Díky praktickému otvoru uprostřed snadno pojme tužky, propisky i další drobnosti a pomůže udržet pořádek.
- design inspirovaný fotbalovým míčem ?
- ideální pro malé i velké fanoušky sportu
- praktický organizér na psací potřeby
- stabilní a odolné provedení
- skvělý tip na dárek
Materiál:
- plast (3D tisk)
Rozměr:
- průměr 9,5cm, výška 8cm
Perfektní doplněk pro každého, kdo miluje fotbal a chce mít svůj stůl stylově uspořádaný.
***---*** NOVÉ ZBOŽÍ *** Na výběr zaslání:
- ČP balíkovna do boxu (platba předem 79Kč nebo dobírka 109Kč)
- ČP balíkovna na adresu (platba předem 125Kč nebo dobírka 155Kč)
- PPL doručení na adresu (platba předem 79Kč nebo dobírka 99Kč)
- PPL výdejní místo (platba předem 69Kč nebo dobírka 89Kč)
Mrkněte na další naše nabídky. Samozřejmě máme i e-shop kde jsou veškeré odlitky, andělíčci, pexesa, přívěšky a mnoho dalšího co zde nenajdete.
Pro více informací piště email, popřípadě SMS ***---***
Pohyblivý delfín
49 Kč
Roztomilý flexibilní delfín, který si získá srdce dětí i dospělých.
Díky pohyblivým článkům lze delfína ohýbat a natáčet do různých pozic, což z něj dělá nejen dekoraci, ale i zábavnou antistresovou hračku.
Detailní zpracování a originální design zaujmou na první pohled. Ideální jako malý dárek, doplněk na stůl nebo hračka pro chvíle relaxu.
- flexibilní a pohyblivý design
- zábava i relax v jednom
- originální 3D tisk
- vhodný pro děti i dospělé
- skvělý tip na dárek
Barva:
- bílá
- černá
- červená
- modrá
- oranžová
- růžová
- šedá
- zelená
- žlutá
- mix
***---*** NOVÉ ZBOŽÍ *** Na výběr zaslání:
- ČP balíkovna do boxu (platba předem 79Kč nebo dobírka 109Kč)
- ČP balíkovna na adresu (platba předem 125Kč nebo dobírka 155Kč)
- PPL doručení na adresu (platba předem 79Kč nebo dobírka 99Kč)
- PPL výdejní místo (platba předem 69Kč nebo dobírka 89Kč)
Mrkněte na další naše nabídky. Samozřejmě máme i e-shop kde jsou veškeré odlitky, andělíčci, pexesa, přívěšky a mnoho dalšího co zde nenajdete.
Pro více informací piště email, popřípadě SMS ***---***
Díky pohyblivým článkům lze delfína ohýbat a natáčet do různých pozic, což z něj dělá nejen dekoraci, ale i zábavnou antistresovou hračku.
Detailní zpracování a originální design zaujmou na první pohled. Ideální jako malý dárek, doplněk na stůl nebo hračka pro chvíle relaxu.
- flexibilní a pohyblivý design
- zábava i relax v jednom
- originální 3D tisk
- vhodný pro děti i dospělé
- skvělý tip na dárek
Barva:
- bílá
- černá
- červená
- modrá
- oranžová
- růžová
- šedá
- zelená
- žlutá
- mix
***---*** NOVÉ ZBOŽÍ *** Na výběr zaslání:
- ČP balíkovna do boxu (platba předem 79Kč nebo dobírka 109Kč)
- ČP balíkovna na adresu (platba předem 125Kč nebo dobírka 155Kč)
- PPL doručení na adresu (platba předem 79Kč nebo dobírka 99Kč)
- PPL výdejní místo (platba předem 69Kč nebo dobírka 89Kč)
Mrkněte na další naše nabídky. Samozřejmě máme i e-shop kde jsou veškeré odlitky, andělíčci, pexesa, přívěšky a mnoho dalšího co zde nenajdete.
Pro více informací piště email, popřípadě SMS ***---***
Klíčenka - znak Katseye
31 Kč
Stylová klíčenka s moderním geometrickým motivem hvězdy v oválu, která zaujme svým minimalistickým a elegantním vzhledem
Lehký a výrazný doplněk, který dodá vašim klíčům, batohu nebo kabelce osobitý styl.
Díky jednoduchému designu se hodí ke každému outfitu a potěší všechny milovníky originálních detailů.
- moderní a elegantní design
- praktická na každodenní nošení
- univerzální využití (klíče, batoh, kabelka)
- výrazná barva, která zaujme
- skvělý tip na drobný dárek
Materiál:
- plast (3D tisk)
Rozměry:
- 12cm
Na výběr z barev:
- bílá
- černá
- červená
- modrá
- oranžová
- růžová
- šedá
- zelená
- žlutá
- mix
Jednoduchý doplněk, který dodá vašim věcem šmrnc.
***---*** NOVÉ ZBOŽÍ *** Na výběr zaslání:
- ČP balíkovna do boxu (platba předem 79Kč nebo dobírka 109Kč)
- ČP balíkovna na adresu (platba předem 125Kč nebo dobírka 155Kč)
- PPL doručení na adresu (platba předem 79Kč nebo dobírka 99Kč)
- PPL výdejní místo (platba předem 69Kč nebo dobírka 89Kč)
Mrkněte na další naše nabídky. Samozřejmě máme i e-shop kde jsou veškeré odlitky, andělíčci, pexesa, přívěšky a mnoho dalšího co zde nenajdete.
Pro více informací piště email, popřípadě SMS ***---***
Lehký a výrazný doplněk, který dodá vašim klíčům, batohu nebo kabelce osobitý styl.
Díky jednoduchému designu se hodí ke každému outfitu a potěší všechny milovníky originálních detailů.
- moderní a elegantní design
- praktická na každodenní nošení
- univerzální využití (klíče, batoh, kabelka)
- výrazná barva, která zaujme
- skvělý tip na drobný dárek
Materiál:
- plast (3D tisk)
Rozměry:
- 12cm
Na výběr z barev:
- bílá
- černá
- červená
- modrá
- oranžová
- růžová
- šedá
- zelená
- žlutá
- mix
Jednoduchý doplněk, který dodá vašim věcem šmrnc.
***---*** NOVÉ ZBOŽÍ *** Na výběr zaslání:
- ČP balíkovna do boxu (platba předem 79Kč nebo dobírka 109Kč)
- ČP balíkovna na adresu (platba předem 125Kč nebo dobírka 155Kč)
- PPL doručení na adresu (platba předem 79Kč nebo dobírka 99Kč)
- PPL výdejní místo (platba předem 69Kč nebo dobírka 89Kč)
Mrkněte na další naše nabídky. Samozřejmě máme i e-shop kde jsou veškeré odlitky, andělíčci, pexesa, přívěšky a mnoho dalšího co zde nenajdete.
Pro více informací piště email, popřípadě SMS ***---***
Zábavná a originální klíčenka ve tvaru kostry, která potěší každého milovníka netradičních doplňků
Díky pohyblivým článkům si s ní můžeš hrát, ohýbat ji a zároveň si příjemně uvolnit stres.
Lehká, odolná a ideální jako stylový doplněk na klíče, batoh nebo penál.
- flexibilní konstrukce – pohyblivé články
- skvělá jako antistresová pomůcka
- originální a hravý design
- lehká a odolná
- ideální jako malý dárek
Materiál:
- plast (3D tisk)
Rozměry:
- 15cm
Na výběr z barev:
- bílá
- černá
- červená
- modrá
- oranžová
- růžová
- šedá
- zelená
- žlutá
- mix
Perfektní kombinace klíčenky a malé hračky, která zabaví i uklidní.
***---*** NOVÉ ZBOŽÍ *** Na výběr zaslání:
- ČP balíkovna do boxu (platba předem 79Kč nebo dobírka 109Kč)
- ČP balíkovna na adresu (platba předem 125Kč nebo dobírka 155Kč)
- PPL doručení na adresu (platba předem 79Kč nebo dobírka 99Kč)
- PPL výdejní místo (platba předem 69Kč nebo dobírka 89Kč)
Mrkněte na další naše nabídky. Samozřejmě máme i e-shop kde jsou veškeré odlitky, andělíčci, pexesa, přívěšky a mnoho dalšího co zde nenajdete.
Pro více informací piště email, popřípadě SMS ***---***
Díky pohyblivým článkům si s ní můžeš hrát, ohýbat ji a zároveň si příjemně uvolnit stres.
Lehká, odolná a ideální jako stylový doplněk na klíče, batoh nebo penál.
- flexibilní konstrukce – pohyblivé články
- skvělá jako antistresová pomůcka
- originální a hravý design
- lehká a odolná
- ideální jako malý dárek
Materiál:
- plast (3D tisk)
Rozměry:
- 15cm
Na výběr z barev:
- bílá
- černá
- červená
- modrá
- oranžová
- růžová
- šedá
- zelená
- žlutá
- mix
Perfektní kombinace klíčenky a malé hračky, která zabaví i uklidní.
***---*** NOVÉ ZBOŽÍ *** Na výběr zaslání:
- ČP balíkovna do boxu (platba předem 79Kč nebo dobírka 109Kč)
- ČP balíkovna na adresu (platba předem 125Kč nebo dobírka 155Kč)
- PPL doručení na adresu (platba předem 79Kč nebo dobírka 99Kč)
- PPL výdejní místo (platba předem 69Kč nebo dobírka 89Kč)
Mrkněte na další naše nabídky. Samozřejmě máme i e-shop kde jsou veškeré odlitky, andělíčci, pexesa, přívěšky a mnoho dalšího co zde nenajdete.
Pro více informací piště email, popřípadě SMS ***---***
Prodám: Statice Sinuata (směs barev)-svazek za 95 Kč, Len-svazek 95 Kč, Čirok-svazek 95 Kč, Pšenice-svazek 95 Kč, Ječmen-svazek za 95 Kč, Slaměnky (se stonkem)-svazek (20ks) za 95 Kč, Smilek Růžový-svazek za 95 Kč, Smilek Bílý-svazek za 95 Kč, Proso Sličné-svazek za 95 Kč, Chrpa-svazek (10 ks) za 95 Kč, Světlice Barvířská-svazek 95 Kč, Řebříček-svazek za 95 Kč, Černucha Damašská-svazek 95 Kč, Černucha Orientalis-svazek za 95 Kč, Bělotrn-svazek 95 Kč, Vousatec (ocásky)-svazek 95 Kč, Lonas-svazek 95 Kč, Štětka Soukenická (přírodní)-svazek (10 ks) za 95 Kč, šišky malé - balení (50 ks) 95 Kč, šišky velké - balení (50 ks) 190 Kč, korpus na jednosvícen plastový za 16 Kč, slaměné kruhy od 15 Kč. Sušené květiny jsou z vlastní zahrady. Kompletní fotografickou nabídku + ceník pošlu mailem na vyžádání. Posílám Balíkovnou.
Jsme moderní společnost orientovaná na výkon a pomocí nejmodernějších strojů vyrábíme kompletní díly pro průmysl stavebních strojů. Současná situace na trhu a rostoucí poptávka nám umožňují neustále zvyšovat výrobní kapacity a dále rozšiřovat náš strojový park.
Vaše úkoly:
• Obsluha a seřizování CNC lisů
• Ohýbání plechových dílů podle výkresu
• Provádění kontroly kvality vyrobených dílů
Váš profil:
• Ukončené odborné vzdělání v oblasti kovovýroby a dobré znalosti v oblasti CNC
• Praxe v oblasti ohýbání plechů pomocí CNC
• Schopnost pracovat samostatně a spolehlivě
• Ochota pracovat ve směnném provozu (práce na 2 směny)
Nabízíme:
Adekvátní dobu zaškolení | příspěvek na dopravu | 35hodinový pracovní týden | zajímavou a pestrou pracovní náplň | odměnu podle vykonané práce | dovolenou a vánoční prémie | podnikové penzijní připojištění | 30 dní dovolené
Kompletní podklady k přihlášce spolu s uvedením nejbližšího možného termínu nástupu a vašich platových požadavků zasílejte na: 724888069
Vaše úkoly:
• Obsluha a seřizování CNC lisů
• Ohýbání plechových dílů podle výkresu
• Provádění kontroly kvality vyrobených dílů
Váš profil:
• Ukončené odborné vzdělání v oblasti kovovýroby a dobré znalosti v oblasti CNC
• Praxe v oblasti ohýbání plechů pomocí CNC
• Schopnost pracovat samostatně a spolehlivě
• Ochota pracovat ve směnném provozu (práce na 2 směny)
Nabízíme:
Adekvátní dobu zaškolení | příspěvek na dopravu | 35hodinový pracovní týden | zajímavou a pestrou pracovní náplň | odměnu podle vykonané práce | dovolenou a vánoční prémie | podnikové penzijní připojištění | 30 dní dovolené
Kompletní podklady k přihlášce spolu s uvedením nejbližšího možného termínu nástupu a vašich platových požadavků zasílejte na: 724888069
Nabízím kompletní tvorbu webových stránek a online prezentace pro firmy, podnikatele i služby.
👉 Co přesně dělám:
WEBOVÉ STRÁNKY
– moderní design na míru
– responzivní (mobil, tablet, PC)
– přehledná struktura
– rychlé načítání
– kontaktní formulář
– optimalizace pro zákazníky (aby web vydělával)
E-SHOPY / PRODEJNÍ STRÁNKY
– jednoduchý nákupní proces
– produktové stránky
– prodejní struktura
– optimalizace pro konverze
GRAFIKA & BRANDING
– návrh loga
– vizuální styl značky
– grafika pro sociální sítě
– reklamní bannery
ONLINE REKLAMY
– Facebook a Instagram Ads
– Google reklamy
– návrh reklamních kampaní
– cílení na správné zákazníky
SEO & OPTIMALIZACE
– základní SEO
– rychlost webu
– nastavení analytiky
– zlepšení výkonu webu
👉 Pro koho je služba:
– firmy
– živnostníci
– e-shopy
– služby (restaurace, fitness, reality…)
– začínající podnikání
👉 Cena:
Web od 2 000 do 7 000 Kč podle rozsahu projektu.
👉 Ukázky:
webymajor.cz
👉 Kontakt:
📞 602 202 009
Napište mi nebo zavolejte a domluvíme se 👍
👉 Co přesně dělám:
WEBOVÉ STRÁNKY
– moderní design na míru
– responzivní (mobil, tablet, PC)
– přehledná struktura
– rychlé načítání
– kontaktní formulář
– optimalizace pro zákazníky (aby web vydělával)
E-SHOPY / PRODEJNÍ STRÁNKY
– jednoduchý nákupní proces
– produktové stránky
– prodejní struktura
– optimalizace pro konverze
GRAFIKA & BRANDING
– návrh loga
– vizuální styl značky
– grafika pro sociální sítě
– reklamní bannery
ONLINE REKLAMY
– Facebook a Instagram Ads
– Google reklamy
– návrh reklamních kampaní
– cílení na správné zákazníky
SEO & OPTIMALIZACE
– základní SEO
– rychlost webu
– nastavení analytiky
– zlepšení výkonu webu
👉 Pro koho je služba:
– firmy
– živnostníci
– e-shopy
– služby (restaurace, fitness, reality…)
– začínající podnikání
👉 Cena:
Web od 2 000 do 7 000 Kč podle rozsahu projektu.
👉 Ukázky:
webymajor.cz
👉 Kontakt:
📞 602 202 009
Napište mi nebo zavolejte a domluvíme se 👍
Prodám
Dohodou
- Pracovní kovové kozy, doma dělané – 115 cm šířka, 93 cm výška,
- Nová el. opalovačka FERM i s nástavci 2000W
- Nová sekera i s krytem ostří HAN BELL, šíře ostří 14 cm
- Kabely na 230V a 380 V mnoho prodlužovačů, mnoho nových starých a nových zásuvek a zástrček 380V
- Kožené pevné montážní tašky 40x25x12 cm 2ks
- Nový infrazářič 230V
- Ruční rozbrušovačka BOSCH, kotouč 15 cm a mnoho náhradních kotoučů,
- Svářečka JS na 380 V, jako prémii svářečku na 230 V Einhel, obě přenosné,
- Ruční bruska NAREX na brusné kotouče 15 cm 800W/75ms
- Benzinová ruční pilka STIHL- nová s dlouhou lištou, náhradní nový řetěz, údaje sdělím telefonicky,
- Nová truhlářská svěrka, délka 20 cm, jako prémii i s hoblíky a dláty,
- Dřevěné štafle 180 cm vhodné pro malíře,
- Ponk se svěráky s 9 ks plechových zásuvek různých velikostí a 2 zásuvky dřevěné velké. Ponk má svěrák.
Vše uvedené za velké slevy, tel 739 358 407, pan Štěpán,
jsou to Slatiňany, okr. Chrudim.
- Nová el. opalovačka FERM i s nástavci 2000W
- Nová sekera i s krytem ostří HAN BELL, šíře ostří 14 cm
- Kabely na 230V a 380 V mnoho prodlužovačů, mnoho nových starých a nových zásuvek a zástrček 380V
- Kožené pevné montážní tašky 40x25x12 cm 2ks
- Nový infrazářič 230V
- Ruční rozbrušovačka BOSCH, kotouč 15 cm a mnoho náhradních kotoučů,
- Svářečka JS na 380 V, jako prémii svářečku na 230 V Einhel, obě přenosné,
- Ruční bruska NAREX na brusné kotouče 15 cm 800W/75ms
- Benzinová ruční pilka STIHL- nová s dlouhou lištou, náhradní nový řetěz, údaje sdělím telefonicky,
- Nová truhlářská svěrka, délka 20 cm, jako prémii i s hoblíky a dláty,
- Dřevěné štafle 180 cm vhodné pro malíře,
- Ponk se svěráky s 9 ks plechových zásuvek různých velikostí a 2 zásuvky dřevěné velké. Ponk má svěrák.
Vše uvedené za velké slevy, tel 739 358 407, pan Štěpán,
jsou to Slatiňany, okr. Chrudim.
Ložisko 6218 ZKL ( 160 x 90 x 30 ) mm - NOVÉ
. kvalitní české ložisko
K dodání IHNED: více kusů
Stav: NOVÉ, 100%
Výroba: ZKL, Česká republika
Rozměry a váha:
.. vnější průměr D=160 mm
.. vnitřní průměr d=90 mm
.. výška ložiska B=30 mm
Váha: 2,150 kg
Balení: ve voskovaných obalech a v kartonu (viz obrázek)
Jedná se o nerozebíratelné radiální kuličkové jednořadé ložisko otevřené, bez těsnění, s ocelovou klecí a s normální radiální vůlí. Klec ložiska je vedena kuličkami
K dodání IHNED i další jednořadá kuličková ložiska řady 62.. :
(různá provedení a přesnosti) NOVÉ
ložisko ks
6200 více kusů
6201 více kusů
6202 více kusů
6203 více kusů
6204 více kusů
6205 více kusů
6206 více kusů
6207 více kusů
6208 více kusů
6209 více kusů
6210 více kusů
6211 více kusů
6212 více kusů
6213 více kusů
6214 více kusů
6215 více kusů
6216 více kusů
6217 více kusů
6218 více kusů
6219 více kusů
6220 více kusů
6221 více kusů
6224 více kusů
Cenou se rozumí cena za 1 kus
. kvalitní české ložisko
K dodání IHNED: více kusů
Stav: NOVÉ, 100%
Výroba: ZKL, Česká republika
Rozměry a váha:
.. vnější průměr D=160 mm
.. vnitřní průměr d=90 mm
.. výška ložiska B=30 mm
Váha: 2,150 kg
Balení: ve voskovaných obalech a v kartonu (viz obrázek)
Jedná se o nerozebíratelné radiální kuličkové jednořadé ložisko otevřené, bez těsnění, s ocelovou klecí a s normální radiální vůlí. Klec ložiska je vedena kuličkami
K dodání IHNED i další jednořadá kuličková ložiska řady 62.. :
(různá provedení a přesnosti) NOVÉ
ložisko ks
6200 více kusů
6201 více kusů
6202 více kusů
6203 více kusů
6204 více kusů
6205 více kusů
6206 více kusů
6207 více kusů
6208 více kusů
6209 více kusů
6210 více kusů
6211 více kusů
6212 více kusů
6213 více kusů
6214 více kusů
6215 více kusů
6216 více kusů
6217 více kusů
6218 více kusů
6219 více kusů
6220 více kusů
6221 více kusů
6224 více kusů
Cenou se rozumí cena za 1 kus
Zánovní středový ofukovač střední výdechy palubní desky střední výdech topení středový ofuk středová ventilace výduch topení Škoda Yeti 5L rok výroby 2009 až 2018.
Lehký chod všech lamel, bez jediného škrábance, chromování ovladačů bez tendence odlupování,bez jediné vady na kráse, 100% funkčnost nastavovacích prvků.
Objednací čísla Škoda:
5L0820951, 5L0 820 951.
Odesílám v den objednání do AlzaBoxu za 49 CZK, na adresu za 98 CZK.
Úhrada bankovním převodem je zdarma, na dobírku za 39 CZK.
Osobní převzetí na Praze 5-Stodůlky.
Ideálně mi pište na WhatsApp T: 777 656 693 (https://wa.me/message/SMTYDKVQRT4DF1), eventuálně e-mail, nebo SMS. Za nedlouho se Vám ozvu.
Samozřejmě v případě potřeby mi i volejte.
Všechny mé Inzeráty platí do smazání.
Lehký chod všech lamel, bez jediného škrábance, chromování ovladačů bez tendence odlupování,bez jediné vady na kráse, 100% funkčnost nastavovacích prvků.
Objednací čísla Škoda:
5L0820951, 5L0 820 951.
Odesílám v den objednání do AlzaBoxu za 49 CZK, na adresu za 98 CZK.
Úhrada bankovním převodem je zdarma, na dobírku za 39 CZK.
Osobní převzetí na Praze 5-Stodůlky.
Ideálně mi pište na WhatsApp T: 777 656 693 (https://wa.me/message/SMTYDKVQRT4DF1), eventuálně e-mail, nebo SMS. Za nedlouho se Vám ozvu.
Samozřejmě v případě potřeby mi i volejte.
Všechny mé Inzeráty platí do smazání.
Originál ŠKODA AUTO a.s. nový airbag řidiče pro čtyřramenný volant vhodný do vozů:
Superb II (3T) 2008-2013,
Octavia II (1Z) 2004-2013,
Yeti 2010-2013,
Fabia II (5J) 2009-2015,
Roomster (5J) 2011-2015,
Rapid 2012-2022,
Citigo (1S) 2012-2020.
Objednací čísla Škoda:
5J0880201H3X1, 5J0880201H 3X1, 5J0 880 201 H 3X1.
5J0880201K3X1, 5J0880201K 3X1, 5J0 880 201 K 3X1.
Odesílám v den objednání do AlzaBoxu za 49 CZK, na adresu za 98 CZK.
Úhrada bankovním převodem je zdarma, na dobírku za 39 CZK.
Osobní převzetí na Praze 5-Stodůlky.
Ideálně mi pište na WhatsApp T: 777 656 693, eventuálně e-mail, nebo SMS. Za nedlouho se Vám ozvu. Samozřejmě v případě potřeby mi i volejte.
Kontaktovat prodejce WhatsAppem: https://wa.me/message/SMTYDKVQRT4DF1
Všechny mé Inzeráty platí do smazání.
Superb II (3T) 2008-2013,
Octavia II (1Z) 2004-2013,
Yeti 2010-2013,
Fabia II (5J) 2009-2015,
Roomster (5J) 2011-2015,
Rapid 2012-2022,
Citigo (1S) 2012-2020.
Objednací čísla Škoda:
5J0880201H3X1, 5J0880201H 3X1, 5J0 880 201 H 3X1.
5J0880201K3X1, 5J0880201K 3X1, 5J0 880 201 K 3X1.
Odesílám v den objednání do AlzaBoxu za 49 CZK, na adresu za 98 CZK.
Úhrada bankovním převodem je zdarma, na dobírku za 39 CZK.
Osobní převzetí na Praze 5-Stodůlky.
Ideálně mi pište na WhatsApp T: 777 656 693, eventuálně e-mail, nebo SMS. Za nedlouho se Vám ozvu. Samozřejmě v případě potřeby mi i volejte.
Kontaktovat prodejce WhatsAppem: https://wa.me/message/SMTYDKVQRT4DF1
Všechny mé Inzeráty platí do smazání.
Bertram římský extrakt
V textu
Latinský název rostliny: Anacyclus pyrethrum
Jiné názvy: Bertram římský, pellitory, španělský heřmánek, kopretina Mount Atlas, Akarkara
Historie použití: Tradiční přírodní medicína.
Bylina používaná v tradiční ajurvédské medicíně. Především jako afrodiziakum pro podporu libida a zvýšení plodnosti. Empirické poznatky přisuzují Bertramu příznivý vliv na nervové buňky a zlepšení paměti, při bolesti zubů nebo při bolestech v krku.
- Pozitivně působí na mužské reprodukční funkce
- Pomáhá udržovat normální hladinu pohlavních hormonů
- Podporuje správnou funkci nervového systému
- Pozitivně ovlivňuje paměť a schopnost učení
Pro účinné fytoterapeutické kůry potřebujete užívat vyšší dávky a k tomu nejsou běžně prodávané doplňky stravy příliš vhodné, jelikož obsahuji velmi malá množství extraktu v jedné doporučené dávce. U nás můžete zakoupit samotný extrakt. Frekvenci a velikost dávek si individuálně nastavíte podle vlastní potřeby, aby to bylo optimální přímo pro vás.
Anacyclus pyrethrum extrakt a mnoho dalších můžete zakoupit přímo v našem e-shopu:
https://www.vinaturae.cz/eshop/extrakty/379-2368-anacyclus-pyrethrum-bertram-extrakt.html#/27-baleni-10g
Jiné názvy: Bertram římský, pellitory, španělský heřmánek, kopretina Mount Atlas, Akarkara
Historie použití: Tradiční přírodní medicína.
Bylina používaná v tradiční ajurvédské medicíně. Především jako afrodiziakum pro podporu libida a zvýšení plodnosti. Empirické poznatky přisuzují Bertramu příznivý vliv na nervové buňky a zlepšení paměti, při bolesti zubů nebo při bolestech v krku.
- Pozitivně působí na mužské reprodukční funkce
- Pomáhá udržovat normální hladinu pohlavních hormonů
- Podporuje správnou funkci nervového systému
- Pozitivně ovlivňuje paměť a schopnost učení
Pro účinné fytoterapeutické kůry potřebujete užívat vyšší dávky a k tomu nejsou běžně prodávané doplňky stravy příliš vhodné, jelikož obsahuji velmi malá množství extraktu v jedné doporučené dávce. U nás můžete zakoupit samotný extrakt. Frekvenci a velikost dávek si individuálně nastavíte podle vlastní potřeby, aby to bylo optimální přímo pro vás.
Anacyclus pyrethrum extrakt a mnoho dalších můžete zakoupit přímo v našem e-shopu:
https://www.vinaturae.cz/eshop/extrakty/379-2368-anacyclus-pyrethrum-bertram-extrakt.html#/27-baleni-10g
X