Stavební pozemek 1.498 m2 pro RD, Pyšely okr. Benešov

ObecPyšely
UliceČtyřkolská
Povaha inzerátuprodej
Druh pozemkustavební pro bydlení
Plocha pozemku0.1 ha (1498 m²
Internet

Upozornění pro realitní kanceláře: Tento inzerent si výslovně nepřeje být kontaktován zprostředkovateli. Respektujte prosím jeho rozhodnutí a kontaktujte ho pouze pokud jste koncoví zájemci!

Ověříme dostupnost internetu
na vaší adrese

Cena:

2 600 000 Kč

Popis:

Exkluzivně vám nabízíme ke koupi rovinný jižně orientovaný plně zasíťovaný pozemek o výměře 1.498 m2 v proluce ve stávající zástavbě na okraji zastavěné části města Pyšely. Rovinný pozemek je územním plánem určen k výstavbě rodinného domu. Veškeré sítě vodovod, plyn a kanalizace jsou uloženy v komunikaci na hranici pozemku, elektrická energie je v pilíři. Spolu s pozemkem koupíte i podíl na pozemku zpevněné komunikace. Koupě prostřednictvím hypotéky, nebo stavebního spoření je možná.

Pyšely patří mezi města s bohatou historií, kulturním životem a kompletní občanskou vybaveností (mateřská a základní škola, pošta, restaurace, obchody, zdravotní středisko atd.) ve městě se nachází golfový areál s populárním osmnácti jamkovým golfovým hřištěm navrženým architektem Keithem Prestonem. Dosažitelnost Prahy je velmi dobrá – po dálnici D1 nájezd na D1 je na jejím 21. km v Mirošovicích. Do Benešova je 10 km po E55. Poloha pozemku zajišťuje rychlý výjezd na Prahu i Benešov.Příjemně se do centra Prahy dostanete i vlakem přímo z Pyšel cca 50min. na Hlavní nádraží, nebo PID.

Informace v realitní kanceláři Barvínekreality na tel. 602 690 251.

Oblast inzerce:

Benešov

Druh inzerátu:

firemní inzerce

Číslo inzerátu:

9961649

Počet zhlédnutí:

2 314 858x

Zhlédnutí detailu:

10 525x

PODAT INZERÁT ZDARMA

Ve vyhledávání je 1 049 605 inzerátů