Prodej Stavební pozemek, 2.100 m2, Pazderna

14.02. 07:20 | Nabídka / prodej | Pozemky | Stavební parcely
Hlavní video k inzerátu Prodej Stavební pozemek, 2.100 m2, Pazderna
Spočítat splátky
ObecPazderna
Povaha inzerátuprodej
Druh pozemkustavební pro bydlení
Plocha pozemku0.2 ha (2100 m²
Internetověřit dostupnost internetu

Ověříme dostupnost internetu
na vaší adrese

Cena:

1 155 000 Kč

Popis:

Nabízíme prodej slunného pozemku o velikosti 1.200 m2 v obci Pazderna v okrese Frýdek-Místek. Video prohlídka pozemku na adrese: https://youtu.be/pid6dD0BbV8

Pozemek vhodný k výstavbě rodinného domu s přístupem po obecní komunikaci. Pro zájemce, kteří požadují dostatek soukromí, nabízíme odkoupení vedlejších stavebních parcel o velikosti 1.200 m2 a 2.100 m2. Možnost výstavby rodinného domu dle Vašeho přání.

Máte rádi procházky krajinou a letní koupání? Žermanická přehrada je od pozemku vzdálena 2,5 km. Krásnou procházku či pohodovou jízdu na kole si tak můžete dopřávat i s dětmi bez nutnosti cestování autem. Čistá vodní plocha, kterou v dáli lemuje panorama hor, Vás doslova uchvátí. Na své si přijdou i milovníci rybaření. Kudy pak dál? Na hrázi je křižovatka mnoha turistických stezek a cyklotras, z nichž některé jsou naučné. Na severním břehu přehrady, se na ploše 2 ha nachází přírodní památka Žermanický lom, jehož mokřady oplývají vzácnou flórou a faunou. Možná, že když budete mít štěstí, spatříte tu vzácného čolka velkého.

Na tomto místě zapomenete na hektický běh civilizace se všemi negativními dopady a naberete pozitivní energii pro každodenní pracovní povinnosti. Více informací k pozemku Vám sdělí realitní makléř. Kde budete svůj nový domov stavět Vy?

Oblast inzerce:

Frýdek-Místek

Druh inzerátu:

soukromá inzerce

Číslo inzerátu:

13724659

Počet zhlédnutí:

21 808x

Zhlédnutí detailu:

104x

PODAT INZERÁT ZDARMA

Ve vyhledávání je 1 031 037 inzerátů