Stavební pozemky Mistřice

ObecMistřice
Povaha inzerátuprodej
Druh pozemkustavební pro bydlení
Plocha pozemku0.3 ha (3044 m²)
Internetověřit dostupnost internetu

Upozornění pro realitní kanceláře: Tento inzerent si výslovně nepřeje být kontaktován zprostředkovateli. Respektujte prosím jeho rozhodnutí a kontaktujte ho pouze pokud jste koncoví zájemci!

Ověříme dostupnost internetu
na vaší adrese

Cena:

430 Kč

Popis:

Nabízím k prodeji stavební pozemek o celkové výměře 3044 m2 v obci Mistřice, v blízkosti Uherského Hradiště (6 km). Jedná se o slunnou a rovinatou plochu s nádherným výhledem na panorama Chřibů s hradem Buchlovem a Barborkou z jedné strany, z druhé strany se nabízí pohled na Bílé Karpaty. Pozemek lze rozdělit na dvě stavební místa dle požadavku zájemců. V případě zájmu o podnikání v oblasti zemědělství nebo jiného, je pozemek v celkové rozloze ideální. Přístup k pozemku je z jedné strany po obecní betonové komunikaci, přístupové cesty vedou i ze dvou dalších stran, připojení k veškerým IS v dosahu.

V obci Mistřice je k dispozici škola, školka, obchody i pěkný kostelík, veřejná doprava autobusem. Vhodné pro zájemce o klidné bydlení, případně i podnikání z domova, v blízkosti přírody a zároveň v dosahu okresního města. Právní servis zajistím, poplatky v ceně.

Inzerent:Barbora Holčíková
Telefon:702 136 520
Odpovědět na inzerát

Oblast inzerce:

Uherské Hradiště

Druh inzerátu:

soukromá inzerce

Číslo inzerátu:

13152774

Počet zhlédnutí:

4 166x

Zhlédnutí detailu:

319x

PODAT INZERÁT ZDARMA

Ve vyhledávání je 992 725 inzerátů