Tento inzerát je starší než 10 měsíců, takže je možné, že už není aktuální. Klikněte zde pro podobné, ale aktuální inzeráty!

Prodej pozemku se stav. povolením a PD k rodinnému domu

ObecPodhořany u Ronova
Povaha inzerátuprodej
Druh pozemkustavební pro bydlení
Plocha pozemku0.2 ha (2190 m²
Internet

Upozornění pro realitní kanceláře: Tento inzerent si výslovně nepřeje být kontaktován zprostředkovateli. Respektujte prosím jeho rozhodnutí a kontaktujte ho pouze pokud jste koncoví zájemci!

Ověříme dostupnost internetu
na vaší adrese

Cena:

590 000 Kč

Popis:

Nabízím k prodeji stavební pozemek v obci Podhořany u Ronova i se zhotovenou projektovou dokumentací(dále jen PD) k rodinnému domu s možností okamžité stavby RD. Celková výměra stavebního pozemku je 2190 m2. Stavební povolení bylo vydáno na stav. úřadě v Heřmanově Městci, čímž odpadá kupujícím spousta času a práce s obíháním různých povolení na příslušných úřadech.

Na pozemek je přivedena elektřina do el. pilíře s již plně funkčním 25A jističem. Plynofikace a veřejná vodovodní přípojka je k dispozici na kraji silnice u pozemku . Během měsíce ledna bude na parcele proveden studniční vrt. Odpadní voda je v PD řešena jímkou, jelikož obec ještě nemá veřejnou kanalizaci. Krajní části pozemku protéká malý potůček vhodný k vybudování okrasného jezírka či jako závlahu travního porostu.

Pozemek je umístěn v naprosto klidné části jihozápadně na okraji obce směrem k vesnici Semtěš a městu Přelouč u silnice III. třídy s minimálním provozem aut. Pozemek je v územním plánu obce zařazen jako venkovská obytná zóna.

V obci na úpatí Železných hor je poštovní i obecní úřad, hospoda Podhořanka. Na kopci, mezi Podhořany a Novým Dvorem, je v provozu v kraji vyhlášený motorest "U svatého Václava". Nejblíže k obci se nachází město Čáslav vzdálené 12 km, Přelouč 14 km, Chrudim 20 km, Pardubice 25 km.

Pozemek je bez právních vad. Veškeré potřebné dokumenty ohledně stavebního povolení jako životní prostředí, správa silnic, Cetin atd. mám samozřejmě k dispozici, s právními záležitostmi ohledně prodeje můžu po dohodě s kupujícím pomoci.

V případě vážnému zájmu mohu zájemci zaslat k nahlédnutí PD na RD v elektronické podobě emailem.

Jelikož je výměra stav. pozemku velká(2190 m2)je možno rozdělit na dvě stav. parcely.

Na prodej nespěchám, proto prosím realitní kanceláře, aby mě nekontaktovali s možností umístění inzerce na jejich realitní servery.

Inzerent:Jiří Plavec
Telefon:773 124 299
Odpovědět na inzerát

Oblast inzerce:

Chrudim

Druh inzerátu:

soukromá inzerce

Číslo inzerátu:

12656695

Počet zhlédnutí:

17 702x

Zhlédnutí detailu:

1 254x

PODAT INZERÁT ZDARMA

Ve vyhledávání je 1 049 413 inzerátů