Tento inzerát je starší než 10 měsíců, takže je možné, že už není aktuální. Klikněte zde pro podobné, ale aktuální inzeráty!

Pozemek 1399m2, obec Svojetice, Praha - východ

ObecSvojetice
Povaha inzerátuprodej
Druh pozemkustavební pro bydlení
Plocha pozemku0.1 ha (1399 m²)
Internetověřit dostupnost internetu

Upozornění pro realitní kanceláře: Tento inzerent si výslovně nepřeje být kontaktován zprostředkovateli. Respektujte prosím jeho rozhodnutí a kontaktujte ho pouze pokud jste koncoví zájemci!

Ověříme dostupnost internetu
na vaší adrese

Cena:

1 650 Kč

Popis: Ve výhradním zastoupení nabízím stavební pozemek o celkové velikosti 1399m2, který se nachází poblíž návsi v obci Svojetice, hned vedle krásného Ranche, který nabízí Vaší rodině kavárnu se zahradou, jízdu na koni, domácí zvířátka, solnou jeskyni a ustájení koní. Tato obec se nachází 7 km východně od města Říčany, tudíž s vynikající dostupností do Prahy. Vynikající lokalita pro cykloturistiku a turistiku, územím vede několik tras. Kolem obce Svojetice se nachází lesy, stezky, přírodní rezervace Voděradské bučiny a rybníky: Louňovický, Pařez, Vyžlovský, Jevanský a další. Obec má cca 850 obyvatel, mateřskou školku, základní škola se nachází v Mukařově. Obec Svojetice je součástí pražské integrované dopravy , tudíž vynikající spojení i autobusem do Prahy nebo do základní školy v Mukařově. K pozemku je zavedena elektřina. Kanalizační a vodovodní připojení se nachází cca do 5 m od hranice pozemku. Informace o obci na stránkách www.svojetice.cz

Oblast inzerce:

Praha - východ

Druh inzerátu:

firemní inzerce

Číslo inzerátu:

12543505

Počet zhlédnutí:

140 467x

Zhlédnutí detailu:

1 791x

PODAT INZERÁT ZDARMA

Ve vyhledávání je 990 844 inzerátů