Obchodní prostor 402 m2, Praha 4

ObecPraha
Povaha inzerátupronájem
Druh objektukomerční prostory, části budov
Účel nemovitostiskladové prostory a budovy
Stav nemovitostivelmi dobrý
Užitná plocha402 m²)
Internetověřit dostupnost internetu

Upozornění pro realitní kanceláře: Tento inzerent si výslovně nepřeje být kontaktován zprostředkovateli. Respektujte prosím jeho rozhodnutí a kontaktujte ho pouze pokud jste koncoví zájemci!

Ověříme dostupnost internetu
na vaší adrese

Cena:

89 990 Kč

Popis: BEZ PROVIZE! RK NIKA-Prague Vám nabízí ke dlouhodobému pronájmu skladovou halu s prodejnou a kancelářemi v ul. Křesomyslova . Celý areál je po rozsáhlé rekonstrukci, sklad je cihlová zateplená a vytápěná řadová přízemní budova,nová dlažba a osvětlení. Prodejna a kanceláře jsou vybaveny samostatnou dvojitou klimatizací s DO, v celém objektu je ústřední topení s vlastním plynovým kotlem. Prostory se nacházejí v cihlové budově. Jedná se skladovou halu s prodejnou o celkové rozloze 402m2, které se skládají ze skladové haly (331 m2), prodejny (62m2) a kancelářemi (64m2) se zázemím (kuchyňka a sprchový kout s WC) a s klimatizací.. Prostory jsou volné od 1.4.2017. Objekt je vhodný na výdejní sklad se vzorkovnou nebo e-shop, či dílna - malá výroba s kanceláří a zázemím atp. Pronájem je 89 990 Kč za měsíc (224 Kč za m²/měsíc) bez DPH a služeb. Služby se zúčtovávají každý měsíc odečtem z podružných měřidel –odhad 4500,-Kč bez DPH . Kauce jeden a půl nájemného, mluvíme také ruský.

Tento inzerát čeká na schválení našimi administrátory. To trvá několik minut až hodin v závislosti na aktuálním denním čase.

Oblast inzerce:

Praha

Druh inzerátu:

firemní inzerce

Číslo inzerátu:

13183969

Počet zhlédnutí:

1 100 136x

Zhlédnutí detailu:

399x

PODAT INZERÁT ZDARMA

Ve vyhledávání je 991 947 inzerátů