Rozestavěný dům u Berouna

ObecVráž
Povaha inzerátuprodej
Druh domudvougenerační rodinný dům
Dispozice domu4+1
Podlahová plocha320 m²
Velikost parcely1228 m²
Materiál budovypanel
Stav nemovitostirozestavěný
Vybavenost domunezařízeno
Druh umístěníklidná část obce
Poloha domusamostatný
Počet podlaží1
Možnost parkovánínekryté parkovací stání
Novostavbaano
Energetická třídaB
Internet

Upozornění pro realitní kanceláře: Tento inzerent si výslovně nepřeje být kontaktován zprostředkovateli. Respektujte prosím jeho rozhodnutí a kontaktujte ho pouze pokud jste koncoví zájemci!

Ověříme dostupnost internetu
na vaší adrese

Cena:

2 800 000 Kč

Popis:

PRODÁM PARCELU 1228M2 S ROZESTAVĚNÝM PATROVÝM DOMEM O DVOU BYT. JEDNOTKÁCH TJ. 2X 4+1 ZASTAVĚNÁ PLOCHA 160M2. VLASTNÍ ZKOLAUDOVANÁ ČOV, IS NA HRANICI POZEMKU. TJ. VODA, EL., PLYN, NOVĚ I KANALIZACE.

NA POZEMKU ZBUDOVÁNY ZÁKLADY PRO RD. PŘEDIMENZOVÁNO. LEPŠÍ BETON APOD. VEŠKERÁ POVOLENÍ A OSTATNÍ SOUČÁSTÍ PROJEKTU JEN ZAČÍT STAVĚT. POZEMEK VYBRÁN POLOHOVĚ KVŮLI DOSTUPNOSTI S PRAHOU TJ. DÁLNICE D5, VLAK, BUS PID (380).

KRÁSNÁ PŘÍRODA A SPORTOVNÍ VYŽITÍ. BUĎ PRODEJ NEBO VÝMĚNA ZA BYT, MOHU I DOPLATIT A NECHAT BYDLET V BYTĚ PO DOBU DOSTAVBY DOMU. POUZE V TĚCHTO LOKALITÁCH: PRAHA-ZLIČÍN, SOBÍN, ŘEPY, STODŮLKY, PETŘINY, MOTOL, SÍDL. HOMOLKA, CIBULKA, BÍLÁ HORA A TĚSNÉ OKOLÍ ..MIN .ROZMĚRY BYTU 60M2. JSEM NOVĚ V INV. DŮCHODU TAK POUZE S ROZUMNÝM DOPLATKEM.POTŘEBUJI BLÍŽE K NEMOCNICI DO PRAHY ROZUMNOU CENU NABÍDNĚTE POUZE TELEFONICKY NA NABÍDKY.PS. PRODÁVÁM JEN VÁŽNÉMU ZÁJEMCI A SAMOZŘEJMĚ NEJVYŠŠÍ NABÍDCE-PROHLÍDKU ZAJISTÍM PŘEDEM PO TEL. DOHODĚ RK A PŘEKUPNÍKY NEREAGUJI A ROVNOU ODMÍTÁM-PROSÍM NEKONTAKTOVAT!!!!!!!!!! PRODÁVÁM JEN NEJVYŠŠÍ NABÍDCE A DŮVĚRYHODNÉMU kupci. Obecně platí převod a veškeré náklady

Inzerent:MARTIN MARTIN
Telefon:604 353 637
Odpovědět na inzerát

Oblast inzerce:

Beroun

Druh inzerátu:

soukromá inzerce

Číslo inzerátu:

14517118

Počet zhlédnutí:

245 741x

Zhlédnutí detailu:

1 009x

PODAT INZERÁT ZDARMA

Ve vyhledávání je 1 047 169 inzerátů