Tento inzerát je starší než 10 měsíců, takže je možné, že už není aktuální. Klikněte zde pro podobné, ale aktuální inzeráty!

Prodám patrový rodinný dům v Čížkovicích u Lovosic

ObecČížkovice
Povaha inzerátuprodej
Druh domurodinný dům
Dispozice domu5+1
Podlahová plocha143 m²
Velikost parcely190 m²
Materiál budovycihla
Stav nemovitostidobrý
Druh umístěníklidná část obce
Poloha domusamostatný
Počet podlaží2
Sklep apod.ano, tento dům je podsklepen
Možnost parkovánígaráž
Internet

Upozornění pro realitní kanceláře: Tento inzerent si výslovně nepřeje být kontaktován zprostředkovateli. Respektujte prosím jeho rozhodnutí a kontaktujte ho pouze pokud jste koncoví zájemci!

Ověříme dostupnost internetu
na vaší adrese

Cena:

3 350 000 Kč

Popis: Prodám patrový rodinný dům v oblasti Čížkovice u Lovosic, okres Litoměřice o velikosti 5+1 s možností rozšíření obytných místostí v prostorách půdy až na 8+1. Dům se nachází v klidné části obce s výhledem na české středohoří. Jedná se o samostatně stojící patrový rodinný dům s přilehlímy pozemky v jednom funkčním celku se stavbou garáže, stodoly, hospodářských stavení (kůlna, chlévy, sklad nářadí), zahradou ze zemním krytem pro úschovu ovoce a zeleniny, se dvěma funkčními studnami na pitnou vodu - napojení do rodinného domu. Rodinný dům má vlastní kanalizaci (septik) - WC, odpady v koupelně jsou svedeny do vsakovací jímky, v místě jsou zavedeny ing. sítě: elektro, tel., plyn, dešťová kanalizace odvedena za hranici objektu, rodinný dům se nachází na konci vesnice směrem Úpohlavy, Siřejovice. Dům je částečně podsklepen, v součastné době využíván pro účely domu, vč. umístění plynového kotle. Dům je vytápěn plynovým kotlem, rozvedeno do všech místostí. Okna jsou dřevěná, vč. plastových žaluzií, střecha je původní ale v dobrém stavu, komíny jsou nově vyzděny, zateplení domu je provedeno ze starny sever-západ, celková výměra pozemku: 2831 m2, půdorysná plocha domu:143 m2, užitná plocha domu (1.PP, přízemí, 1.NP): 190 m2, stáří domu: 57 let, dům je v celkově dobrém stavu, je možné případné rozdělení nemovitosti vč. zahrad na 2 samostatné stavební parcely s vlastním vchodem, nutno vidět osobně, více informací sdělím po telefonu, RK NEVOLAT!!!!
Inzerent:Jaroslav Žoha
Telefon:605 754 581
Odpovědět na inzerát

Oblast inzerce:

Litoměřice

Druh inzerátu:

soukromá inzerce

Číslo inzerátu:

13425275

Počet zhlédnutí:

104 591x

Zhlédnutí detailu:

1 019x

Galerie TOP inzerátů - Rodinné domy, vily, chaty

PODAT INZERÁT ZDARMA

Ve vyhledávání je 1 050 069 inzerátů