Tento inzerát je starší než 10 měsíců, takže je možné, že už není aktuální. Klikněte zde pro podobné, ale aktuální inzeráty!

Prodej rodinného domu 410 m2, pozemek 1 707 m2 v obci Bříza

Povaha inzerátuprodej
Druh domurodinný dům
Dispozice domu5+2
Podlahová plocha410 m²
Velikost parcely1707 m²
Materiál budovycihla
Stav nemovitostivelmi dobrý
Vybavenost domučástečně zařízeno
Druh umístěnícentrum obce
Poloha domusamostatný
Počet podlaží3
Sklep apod.ano, tento dům je podsklepen
Možnost parkovánígaráž
Internet

Ověříme dostupnost internetu
na vaší adrese

Cena:

6 000 000 Kč

Popis:

K prodeji malebná usedlost v tiché a krasné lokalitě s výhledem na horu Říp nedaleko Prahy. V minulostí usedlost patřila rodu Schwarzenbergů. Usedlost má uzavřený dvůr (absolutní soukromí) se vstupem ze dvou ulic. Na pozemku jsou: samotný dům, dům pro hosty, stodola, garáž, vinný sklipek.

V domě byla pečlivě udělaná rekonstrukce s důrazem na detaily a s láskou k domu. Byly použity kvalitní materiály (dřevo, dlažba). Originalní, vyrobené na zakázku dveře a okna. Zároveň byly použíty moderní technologie v domě - bezpečnostní systém, systém Intercom - vnitřní telefon v domě.

Dům má plochu 410 m2. Dispozice domu. V přízemí: malá vstupní hala, obývací pokoj, kuchyň, jídelna se vstupem na terasu. 1. patro: hala vybavena jako pracovna, ložnice se šatnou, sauna a prostorná koupelna s jacuzzi a se sprchou, se 2 umyvadly, WC a bide. Ve 2. patře je velký obývací pokoj s plně vybavenou kuchyňí, ložnice, samostatné WC a koupelna. Vytápění v domě rešeno přes plynový kotel, také v domě v každém patře je krb, celkém v domě jsou 3. Dům napojen na veškeré inženýrské sítě.

Dům pro hosty má plochu 150 m2. Dispozice domu. Přízemí: 2 pokoje, kuchyň, koupelna s WC. V současné době dům pro hosty ve stavu Shell & Core, zbyvá vybrat podlahovou krytinu a natěr zdí. Udělané všechny rozvody v domě. Velký suchý sklep pod celém domem. Velké podkroví vhodné pro vystavbu dalších pokojů.

Stodola má plochu 350m2. Stodola má novou střechu, nové rozvody elektřiny. Ze strany ulice jsou nová dřevěná vrata, ze strany nádvoří vrata jsou na dálkovém ovladaní. Stodola má různé možností využití. Stodola muže sloužit k ustájení koně nebo jako herna, tenisní hala, kulečník, společenský sál, velká garáž a tak dále.

Vedle stodoly je garáž pro jedno auto s automatickou bránou. Dům má zahrada se vzrostlými stromy: borovice, vrby, několik jabloní, třešní, kdouloně. Doporučuji prohlídku domu.

Inzerent:Svetlana Philippenko
Telefon:778 059 993
Odpovědět na inzerát

Oblast inzerce:

Středočeský kraj

Druh inzerátu:

soukromá inzerce

Číslo inzerátu:

13152108

Počet zhlédnutí:

13 504x

Zhlédnutí detailu:

659x

PODAT INZERÁT ZDARMA

Ve vyhledávání je 1 048 844 inzerátů