Prodej rodinného domu ve Slavkově u Brna, 115m2

ObecSlavkov u Brna
UliceB. Němcové
Povaha inzerátuprodej
Druh domurodinný dům
Podlahová plocha130 m²)
Velikost parcely130 m²)
Materiál budovycihla
Počet podlaží2
Internetověřit dostupnost internetu

Ověříme dostupnost internetu
na vaší adrese

Cena:

6 425 060 Kč

Popis:

Krásný rodinný dům v centru Slavkova, vlastní bazén a parkování, je to možné. Vše najdete v námi nabízeném řadovém domku kousek od slavkovského náměstí. Dům má dvě bytové jednotky s dispozicí 2+kk, každý má samostatnou terasu pro chvíle pohody. Dům je vytápěn pomocí tepelného čerpadla, které lze ovládat počítačovým programem. Nemovitost byla nově vystavěna v roce 2011.

Z obou bytů je přístup k vyhřívanému bazénu s protiproudem a slanou vodou, od bazénu je potom snadný přístup do garáže na druhé straně pozemku. Díky tepelnému čerpadlu má dům velmi nízké měsíční náklady, cca 3.500Kč, tyto náklady je možné ještě ponížit při osazení solárních panelů, pro které jsou v domě nachystány rozvody. Pokud Vás dům zaujal neváhejte a ozvěte se, rádi Vás uvidíme na prohlídce. Štítek energetické náročnosti je momentálně zpracováván, proto je uvedena třída energetické náročnosti G. Dům je vhodný jak pro rodinu s dětmi, ale také jako investice díky odděleným bytovým jednotkám. Díky dlouholetým zkušenostem Vám poradíme i s nejlepším způsobem financování této nemovitosti.

A beautiful family home in the centre of Slavkov, own swimming pool and parking, it is possible. You will find everything in this terraced house near to the Slavkov’s square offered by us. The house has two separate flat units which are 2+kk, each has its own terrace for relaxing. A heat pump is used for heating, which can be controlled by a computer programme from anywhere. The house was built in 2011. The floor area of the flat unit is 65m2 on both 1st and 2nd floor. You can access a heated swimming pool with a counter flow from both flats, and there is an easy access to the garage from the swimming pool. Thanks to the heat pump the house has very low monthly bills, around 3 500 CZK, those can be lowered by installing solar panels, for which there is the necessary wiring installed already. If you are interested in this house, please get in touch with us we will happily show it to you. Because the energy performance certificate is being produced the current energy rating of the property is G. Thanks to many years of experience we will advise you with the best way of funding this property.

-----------------------------

Lokalita: Slavkov u Brna, B. Němcové

Oblast inzerce:

Vyškov

Druh inzerátu:

firemní inzerce

Číslo inzerátu:

13130427

Počet zhlédnutí:

8 801x

Zhlédnutí detailu:

474x

PODAT INZERÁT ZDARMA

Ve vyhledávání je 1 006 371 inzerátů