Tento inzerát je starší než 10 měsíců, takže je možné, že už není aktuální. Klikněte zde pro podobné, ale aktuální inzeráty!

Nemovitost k bydlení i podnikání

ObecÚnehle
Povaha inzerátuprodej
Druh domurodinný dům
Dispozice domujiné dispozice
Podlahová plocha480 m²)
Velikost parcely3020 m²)
Materiál budovykamenný dům
Stav nemovitostivelmi dobrý
Vybavenost domučástečně zařízeno
Rok kolaudace2015
Druh umístěníklidná část obce
Poloha domusamostatný
Počet podlaží2
Možnost parkovánínekryté parkovací stání
Internetověřit dostupnost internetu

Upozornění pro realitní kanceláře: Tento inzerent si výslovně nepřeje být kontaktován zprostředkovateli. Respektujte prosím jeho rozhodnutí a kontaktujte ho pouze pokud jste koncoví zájemci!

Ověříme dostupnost internetu
na vaší adrese

Cena:

6 750 000 Kč

Popis: Nabízíme k prodeji krásnou nemovitost v malebné vesničce Únehle ležící 6 km od Stříbra. Tato původem hospodářská usedlost prošla rozsáhlou rekonstrukcí s kolaudací v roce 2015 při, které byly vybudovány tři bytové jednotky a je zde i připravený prostor na čtvrtou. V rámci rekonstrukce celého objektu zde byla vytvořena nová kotelna s kotlem na tuhá paliva a akumulační nádrží, udělány nové rozvody vody a elektřiny 220V,380V, nové krovy a nová střešní krytina. V podkroví se nachází půdní prostor 130 m2 vhodný k využití dle vašich představ. K nemovitosti náleží i prostorná stodola. Velký uzavřený dvůr je se dvěma vjezdy, v horní části je vybudovaná nová zděná pergola. Součástí prodeje je i kopaná studna se silným pramenem a odpady jsou svedeny do jímky. Obec Únehle se nachází v blízkém okolí Stříbra , má svého vlastního starostu a je velmi dobře udržovaná včetně dobrých sousedských vztahů. Objekt je umístěný v centru obce a je vhodný ke zřízení sídla firmy, kanceláří, skladů, ubytování, lehké výroby nebo jako soukromé uzavřené útočiště od městského ruchu.
Inzerent:Eva Kvasničková
Telefon:606 622 299
Odpovědět na inzerát

Oblast inzerce:

Tachov

Druh inzerátu:

soukromá inzerce

Číslo inzerátu:

12657021

Počet zhlédnutí:

2 264 201x

Zhlédnutí detailu:

842x

PODAT INZERÁT ZDARMA

Ve vyhledávání je 1 006 441 inzerátů