Tento inzerát je starší než 10 měsíců, takže je možné, že už není aktuální. Klikněte zde pro podobné, ale aktuální inzeráty!

PRODEJ STATKU V OBCI LOVČICE (BÍLÉ PODOLÍ)

ObecBílé Podolí
Povaha inzerátuprodej
Druh domurodinný dům
Dispozice domu3+1
Podlahová plocha490 m²
Velikost parcely3265 m²
Materiál budovykamenný dům
Stav nemovitostipřed rekonstrukcí
Druh umístěnícentrum obce
Poloha domusamostatný
Počet podlaží1
Sklep apod.ano, tento dům je podsklepen
Energetická třídaG
Internet

Upozornění pro realitní kanceláře: Tento inzerent si výslovně nepřeje být kontaktován zprostředkovateli. Respektujte prosím jeho rozhodnutí a kontaktujte ho pouze pokud jste koncoví zájemci!

Ověříme dostupnost internetu
na vaší adrese

Cena:

1 300 000 Kč

Popis:

Nabízíme exkluzivně k prodeji malebný statek v obci Lovčice v podhůří Železných hor. Jedná se o bývalý hostinec s hospodářstvím o celkové velikosti pozemků 3265 m2. Usedlost sestává s obytného stavení s klenutými stropy a sklepem na nějž navazuje hospodářská část s chlévy o celkové zastavěné ploše 315 m2, před kterou je rozlehlý dvůr na němž je proti hospodářskému stavení stodola o ploše 112 m2. Vpravo od dvora je mírně svažitá zahrada na jejímž severním konci je další stodola o velikosti 182 m2.

Celková plocha pozemků je 3265 m2, zastavěná plocha celkem 609 m2.

Hlavní obytná budova je určena k rekonstrukci, ostatní budovy včetně hospodářské části navazující na obytnou část jsou stavebně v dobrém stavu odpovídájícímu stáří budov, všechny budovy jsou kamenné. V šedesátých letech minulého století byl zbourán hospodský sál a přistavěna veranda.

Voda ze studně, elektřina 400/230 V, plyn v obci, vodovod ani kanalizace v obci nejsou.

Nemovitost se nachází v podhůří Železných hor, ze zahrady je nádherný výhled na jejich hřebeny. 4 km od obce Lovčice je zámek Žleby. Zámek Žleby je zámek ve stejnojmenné obci přibližně 7 km na východ od Čáslavi. Jednalo se původně o hrad vystavěný rodem Lichtenburků (snad již Smilem z Lichtenburka). První nepřímá zmínka o něm pochází z roku 1289, kdy patřil Jindřichovi z Lichtenburka, jehož někteří potomci se začali zvát Žlebští z Lichtenburka. V 19. století prodělal hrad razantní přestavbu na novogotický zámek. Nyní je ve vlastnictví státu (správu zajišťuje Národní památkový ústav) a je přístupný veřejnosti.

Inzerent:Studio Realit, s.r.o.
Telefon:773 525 952
Telefon 2:774 487 921
Odkaz:www.studioreali.com
Odpovědět na inzerát

Oblast inzerce:

Kutná Hora

Druh inzerátu:

soukromá inzerce

Číslo inzerátu:

13388328

Počet zhlédnutí:

78 861x

Zhlédnutí detailu:

1 155x

Galerie TOP inzerátů - Rodinné domy, vily, chaty

PODAT INZERÁT ZDARMA

Ve vyhledávání je 1 046 031 inzerátů