Tento inzerát je starší než 10 měsíců, takže je možné, že už není aktuální. Klikněte zde pro podobné, ale aktuální inzeráty!

Prodej rodinného domu se zahradou a hosp. budovami v obci Česká Bělá

ObecČeská Bělá
Povaha inzerátuprodej
Podlahová plocha167 m²
Velikost parcely678 m²
Materiál budovycihla
Rok kolaudace1935
Počet podlaží2
Sklep apod.ano, tento dům je podsklepen
Možnost parkovánínekryté parkovací stání
Energetická třídaG
Internet

Ověříme dostupnost internetu
na vaší adrese

Cena:

1 500 000 Kč

Popis:

Exkluzivně nabízíme k prodeji velký rodinný dům se zahradou, garáží (s montážní jámou), stodolou, hospodářskou budovou, se sklady a ve skále vyhloubenými sklípky v obci Česká Bělá. Jedná se o prvorepublikový zděný dům se sedlovou střechou a pěknou terasou, který v průběhu let prošel několika vlnami rekonstrukcí. Je okamžitě obyvatelný, ale doporučovali bychom ho dále zmodernizovat.

V přízemí jsou dva obytné pokoje, poměrně rozměrná kuchyň s kuchyňskou linkou a dále samostatná koupelna s vanou a sprchovým koutem, zádveří, chodba se schodištěm a samostatné WC. V patře jsou 3 obytné místnosti a vstup na terasu. K domu patří řada úložných prostor v přilehlých stavbách i ve vlastním domě. Na zahradě je sedm jabloní a dvě švestky.

Radiátory ve všech místnostech jsou napojeny na plynový kotel. V některých místnostech jsou instalovány na temperování také el. akumulační kamna nebo přímotopy. V jedné z obytných místností v přízemí jsou navíc krásná kachlová kamna s velkou výhřevností. Teplá voda se ohřívá v bojleru. Dům je napojen na veř. vodovod i na vlastní vodu. Odpad je veden přes přepadovou jímku do veřejné kanalizace. Po domě je rozvedena elektřina 220V, v určitých místech je i motorový proud 380V.

Dům je přístupný po úplně nové asfaltové silnici a nachází se kousek od Prokšova rybníka – přírodní dominanty obce. Z oken do ulice je výhled přes potok Bělá do zeleně, nikoli do jiné zástavby. Dům stojí v klidném místě nedaleko centra obce. Je vhodný buď k trvalému obývání nebo i jako chalupa v malebné krajině Vysočiny. Jedná se o klidné, malebné místo, ze kterého vyvěrá klid, vesnická pohoda, bezpečí a blízkost přírody.

Z obce Česká Bělá je to jen 9 km do Havlíčkova Brodu. Česká Bělá je příjemná, upravená obec s řadou služeb a dobrým dopravním spojením směrem na Havl. Brod. Přímé autobusové spojení je z obce i na Prahu a Jihlavu. V obci je základní i mateřská škola a ordinace praktického i zubního lékaře.

-----------------------------

Číslo zakázky: 034-N02326

-----------------------------

Lokalita: Česká Bělá

Oblast inzerce:

Havlíčkův Brod

Druh inzerátu:

firemní inzerce

Číslo inzerátu:

13334553

Počet zhlédnutí:

15 318x

Zhlédnutí detailu:

367x

PODAT INZERÁT ZDARMA

Ve vyhledávání je 1 050 054 inzerátů