Exkluzivně prodej RD 3+kk k rek., Bohaté Málkovice, okr. VY

ObecBohaté Málkovice
Povaha inzerátuprodej
Druh domurodinný dům
Dispozice domu3+kk
Podlahová plocha80 m²
Velikost parcely859 m²
Materiál budovycihla
Stav nemovitostipřed rekonstrukcí
Vybavenost domunezařízeno
Druh umístěníklidná část obce
Poloha domurohový
Počet podlaží1
Sklep apod.ano, tento dům je podsklepen
Možnost parkováníkryté parkovací stání
Energetická třídaG
Internet

Upozornění pro realitní kanceláře: Tento inzerent si výslovně nepřeje být kontaktován zprostředkovateli. Respektujte prosím jeho rozhodnutí a kontaktujte ho pouze pokud jste koncoví zájemci!

Ověříme dostupnost internetu
na vaší adrese

Cena:

790 000 Kč

Popis:

Exkluzivně nabízíme polořadový, koncový, přízemní RD 3+kk s průjezdem ( možností dalšího rozšíření o obytnou plochu), r.v.. 1905 - situovaný na konci klidné, boční ulice obce Bohaté Málkovice, okres Vyškov, Bučovice 4 km, Vyškov 10 km, Brno 29 km. Dům je ve stádiu započaté rekonstrukce ve tvaru U, kdy přední část domu je určena k bydlení a zadní část byla v minulosti využívána pro chov domácích zvířat, chlévy, sklep, kurník.

CP 859 m2, ZP 516 m2, zahrada 343 m2, dvůr 130 m2. Zdivo smíšené – kotovice, cihla.

Od r. 2013 na domě probíhá rekonstrukce, vyměněná částečně okna za plastová (poslední okno je zakoupené), v části domu nová elektřina, nová pojistná skříň, nový kombinovaný plyn.kotel na ohřev vody a vytápění zn. Airfel, nové radiátory, vnitřní omítky, v jednom pokoji nový strop, podlahy beton – nutno dokončit izolaci a potěr, provedena izolace proti zemní vlhkosti, zdivo tl. 45 cm a 30 cm, střecha pultová s krytinou pálenou, klempířské konstrukce z pozinkovaného plechu. IS - el. 220/380 V, voda ze studny, obecní vodovod před domem, kanalizace dešťová, splašková svedena do jímky napojena před dům.

Výměry místností: vstup - chodba 5 m2, pokoj s kk 21 m2, pokoje 16 m2 + 10 m2, chodba 9 m2, koupelna s WC nedokončená 3 m2, černá kuchyně 11 m2, koupelna 5,2 m2, suché WC na dvoře 1 m2, průjezd 18 m2, vpravo na dům navazuje zděná kůlna lichoběžníkového tvaru 43 m2. V domě zůstane materiál na dokončení rozvodů vody a topení.

Přední fronta domu 17 m + zděná kůlna 6 m. PENB písm. G.

Na nemovitosti neváznou žádná věcná břemena, koupi možno financovat HÚ či úvěrem ze stavebního spoření, volné ihned.

Cena 890.000,- Kč + provize RK ( daň z nabytí nemovitostí si hradí kupující mimo kupní cenu )

Tento inzerát byl inzerentem pozastaven, což znamená, že v tuto chvíli ho není možné kontaktovat. Zpravidla to značí, že má vážného zájemce o své zboží nebo je jeho zboží v tuto chvíli nedostupné. Je dost možné, že inzerát ještě obnoví, takže může být rozumné si tuto stránku přidat do oblíbených a čas od času ji zkontrolovat.

Oblast inzerce:

Vyškov

Druh inzerátu:

firemní inzerce

Číslo inzerátu:

12957118

Počet zhlédnutí:

56 588x

Zhlédnutí detailu:

1 226x

Galerie TOP inzerátů - Rodinné domy, vily, chaty

PODAT INZERÁT ZDARMA

Ve vyhledávání je 1 049 960 inzerátů