Tento inzerát je starší než 10 měsíců, takže je možné, že už není aktuální. Klikněte zde pro podobné, ale aktuální inzeráty!

Historický dům 6+1 v centru Březnice, okr. Příbram

ObecBřeznice
UliceLokšany
Povaha inzerátuprodej
Druh domurodinný dům
Dispozice domu6+1
Podlahová plocha281 m²)
Velikost parcely194 m²)
Materiál budovycihla
Stav nemovitostišpatný
Rok kolaudace1901
Druh umístěnícentrum obce
Poloha domurohový
Počet podlaží2
Sklep apod.ano, tento dům je podsklepen
Možnost parkovánínekryté parkovací stání
Energetická třídaG
Internetověřit dostupnost internetu

Upozornění pro realitní kanceláře: Tento inzerent si výslovně nepřeje být kontaktován zprostředkovateli. Respektujte prosím jeho rozhodnutí a kontaktujte ho pouze pokud jste koncoví zájemci!

Ověříme dostupnost internetu
na vaší adrese

Cena:

1 500 000 Kč

Popis:

Exkluzivně vám nabízíme historický dům v centru Březnice (100 m od náměstí). První písemné záznamy o domě jsou z roku 1720, dům je zděný se sedlovou střechou krytou pálenými taškami. Zastavěnná plocha domu 176 m2, užitná plocha domu 281 m2, pozemek 194 m2. V přízemí domu (176 m2) jsou tři místnosti, WC a další tři sklepní místnosti. V patře jsou 4 pokoje, kuchyň, WC, pod střechou je velmi prostorná půda. Stropy v přízemí jsou klenuté, v patře dřevěné trámové s rovným podhledem, podlahy dlažba, nebo dubové fošny. Do domu je zaveden obecní vodovod, přípojka elektrické energie, odpadní vody jsou svedeny do septiku před domem je možno se napojit na obecní kanalizaci. Vedle domu je malý pozemek s vjezdovými vraty, možným využitím je soukromé parkovací místo. Dům je v původním stavu a leží ve čtvrti Lokšany. Energetický štítek není k dizpozici - je zpracováván, proto dle zákona musíme uvádět třídu G. Veškerá občanská vybavenost je v dosahu – obchodní centrum, zdravotní středisko, škola, školka, železniční a autobusová stanice.

Informace v realitní kanceláři pb vinca s.r.o. na tel. 602 690 251.

Oblast inzerce:

Příbram

Druh inzerátu:

firemní inzerce

Číslo inzerátu:

12711874

Počet zhlédnutí:

579 099x

Zhlédnutí detailu:

2 769x

PODAT INZERÁT ZDARMA

Ve vyhledávání je 1 005 581 inzerátů