Tento inzerát je starší než 10 měsíců, takže je možné, že už není aktuální. Klikněte zde pro podobné, ale aktuální inzeráty!

Prostorný dům 7+1 v malebné krajině Doupovských hor.

ObecVerušičky
Povaha inzerátuprodej
Druh domurodinný dům
Dispozice domujiné dispozice
Podlahová plocha400 m²
Velikost parcely1300 m²
Materiál budovycihla
Stav nemovitostidobrý
Vybavenost domunezařízeno
Druh umístěníklidná část obce
Poloha domusamostatný
Počet podlaží2
Sklep apod.ano, tento dům je podsklepen
Možnost parkovánígaráž
Internet

Ověříme dostupnost internetu
na vaší adrese

Cena:

799 000 Kč

Popis:

Tam, kde jsou Doupovské kopečky, stavěli naši prapředci nádherné domečky.

Jeden z nich se nachází u železniční trati (nepoužívané) v obci Verušičky-Vahaneč a je opravdu kouzelný. Býval to zájezdní hostinec a i když prošel pár rekonstrukcemi i destrukcemi, pořád v něm dřímá genius loci. Hledáme pro něj obyvatele, kteří jeho ducha a krásu ocení. Dobrodruhy, které neodradí současný stav interiérů, které dům osloví, zaleze jim pod kůži, vryje se jim do srdce a budou ho milovat, budou o něj pečovat, budou ho zvelebovat a budou v něm doma, protože přesně to si konečně zaslouží. Potřebuje k sobě lidi s romantickou duší, kteří v něm naleznou domov, případně ho využijí i k původnímu účelu - ubytování a pohostinství. Doupovské hory se stávají vyhledávanou lokalitou především cykloturistů, kteří by jistě rádi přespali v místě s černočernou tmou, oblohou plnou hvězd a tichem až neskutečným.

Pár informací: dům (st.p.č. 45, k.ú. Vahaneč) prošel částečnou rekonstrukcí, v roce 2008 dostal novou střechu, elektřina je vedena v mědi, r. 2010 byly zbudovány nové odpady z koupelny a kuchyně, dlažba, v roce 2013 přibyl vrt. Dům má i kopanou studnu, která ale poslední suché roky bývá přes léto bez vody. Vrt od zhotovení nebyl používán a je částečně zanešen, jeho vyčištění dle vrtařů přijde na cca 10.000,- Kč (oproti ceně nového vrtu, je to sranda). Odpady jsou svedeny do jímky v havarijním stavu (je prasklá, voda z ní prosakuje).

Dům je z poloviny podsklepen. V přízemí je 5 prostorných místností plus koupelna a WC, ze vstupní chodby vede dřevěnné schodiště do patra. V patře jsou 2 veliké pokoje, jeden malý s balkónkem, prostorná chodba a 4 skládečky (místnosti v sešikmené části střechy vhodné jako komory, sušárny prádla, sklady čehokoliv, trucovny, schovky pro děti...a jistě si vymyslíte i další využití). Nad patrem je půda. Podlahová plocha domu je cca 400 m čtverečních.

Kolem domu je zahrada a další zahrada leží přes silnici (p.p.č. 394/2, cca 6 arů).

V současné době je dům již vyklizen, s nájemcem jsme ukončili smlouvu pro neplacení.

Na domě vázne pouze zástavní právo kvůli hypotéce, která bude splacena z kupní ceny. Je možné též hypotéku převzít plus složit doplatek. V případě vážného zájmu a rychlého jednání je možné o ceně jednat. Slevě z kupní ceny se nebráníme.

Pro více informací klidně piště či volejte. Tel. 777 169 420 - pí. Brodská (prosím, nevolat po 20. hodině, mám malé děti); 724 734 742 - p. Brodský. Na uvedených kontaktech plus mailu je možné domluvit i prohlídku domu. NEJBLIŽŠÍ PROHLÍDKA: 9.10.2016 v 11.00

Inzerent:Hana Brodská
Telefon:777 169 420
Odpovědět na inzerát

Oblast inzerce:

Karlovy Vary

Druh inzerátu:

soukromá inzerce

Číslo inzerátu:

12253294

Počet zhlédnutí:

274 726x

Zhlédnutí detailu:

24 500x

Galerie TOP inzerátů - Rodinné domy, vily, chaty

PODAT INZERÁT ZDARMA

Ve vyhledávání je 1 049 594 inzerátů