Prostorný dům 7+1 v malebné krajině Doupovských hor.

ObecVerušičky
Povaha inzerátuprodej
Druh domurodinný dům
Dispozice domujiné dispozice
Podlahová plocha400 m²
Velikost parcely1300 m²
Materiál budovycihla
Stav nemovitostidobrý
Vybavenost domunezařízeno
Druh umístěníklidná část obce
Poloha domusamostatný
Počet podlaží2
Sklep apod.ano, tento dům je podsklepen
Možnost parkovánígaráž
Internetověřit dostupnost internetu

Ověříme dostupnost internetu
na vaší adrese

Cena:

799 000 Kč

Popis:

Tam, kde jsou Doupovské kopečky, stavěli naši prapředci nádherné domečky.

Jeden z nich se nachází u železniční trati (nepoužívané) v obci Verušičky-Vahaneč a je opravdu kouzelný. Býval to zájezdní hostinec a i když prošel pár rekonstrukcemi i destrukcemi, pořád v něm dřímá genius loci. Hledáme pro něj obyvatele, kteří jeho ducha a krásu ocení. Dobrodruhy, které neodradí současný stav interiérů, které dům osloví, zaleze jim pod kůži, vryje se jim do srdce a budou ho milovat, budou o něj pečovat, budou ho zvelebovat a budou v něm doma, protože přesně to si konečně zaslouží. Potřebuje k sobě lidi s romantickou duší, kteří v něm naleznou domov, případně ho využijí i k původnímu účelu - ubytování a pohostinství. Doupovské hory se stávají vyhledávanou lokalitou především cykloturistů, kteří by jistě rádi přespali v místě s černočernou tmou, oblohou plnou hvězd a tichem až neskutečným.

Pár informací: dům (st.p.č. 45, k.ú. Vahaneč) prošel částečnou rekonstrukcí, v roce 2008 dostal novou střechu, elektřina je vedena v mědi, r. 2010 byly zbudovány nové odpady z koupelny a kuchyně, dlažba, v roce 2013 přibyl vrt. Dům má i kopanou studnu, která ale poslední suché roky bývá přes léto bez vody. Vrt od zhotovení nebyl používán a je částečně zanešen, jeho vyčištění dle vrtařů přijde na cca 10.000,- Kč (oproti ceně nového vrtu, je to sranda). Odpady jsou svedeny do jímky v havarijním stavu (je prasklá, voda z ní prosakuje).

Dům je z poloviny podsklepen. V přízemí je 5 prostorných místností plus koupelna a WC, ze vstupní chodby vede dřevěnné schodiště do patra. V patře jsou 2 veliké pokoje, jeden malý s balkónkem, prostorná chodba a 4 skládečky (místnosti v sešikmené části střechy vhodné jako komory, sušárny prádla, sklady čehokoliv, trucovny, schovky pro děti...a jistě si vymyslíte i další využití). Nad patrem je půda. Podlahová plocha domu je cca 400 m čtverečních.

Kolem domu je zahrada a další zahrada leží přes silnici (p.p.č. 394/2, cca 6 arů).

V současné době je dům již vyklizen, s nájemcem jsme ukončili smlouvu pro neplacení.

Na domě vázne pouze zástavní právo kvůli hypotéce, která bude splacena z kupní ceny. Je možné též hypotéku převzít plus složit doplatek. V případě vážného zájmu a rychlého jednání je možné o ceně jednat. Slevě z kupní ceny se nebráníme.

Pro více informací klidně piště či volejte. Tel. 777 169 420 - pí. Brodská (prosím, nevolat po 20. hodině, mám malé děti); 724 734 742 - p. Brodský. Na uvedených kontaktech plus mailu je možné domluvit i prohlídku domu. NEJBLIŽŠÍ PROHLÍDKA: 9.10.2016 v 11.00

Inzerent:Hana Brodská
Telefon:777 169 420
Odpovědět na inzerát

Oblast inzerce:

Karlovy Vary

Druh inzerátu:

soukromá inzerce

Číslo inzerátu:

12253294

Počet zhlédnutí:

226 941x

Zhlédnutí detailu:

19 822x

PODAT INZERÁT ZDARMA

Ve vyhledávání je 1 031 566 inzerátů