Nízkoenergetický rodinný dům 4+1 s garáží

Povaha inzerátuprodej
Druh domudvougenerační rodinný dům
Dispozice domu4+1
Podlahová plocha111 m²
Velikost parcely600 m²
Materiál budovycihla
Stav nemovitostivelmi dobrý
Druh umístěníklidná část obce
Poloha domusamostatný
Počet podlaží1
Možnost parkovánígaráž
Novostavbaano
Energetická třídaB
Internet

Ověříme dostupnost internetu
na vaší adrese

Cena:

1 691 990 Kč

Popis:

Společnost IPLCZ s.r.o. Vám z vlastního portfolia domů nabízí tento moderní zděný nízkoenergetický rodinný dům s dispozicí 4+1. Dům je jednopodlažní , jednobytový . V domě se nachází zádveří ,chodba ,kuchyň ,obývací pokoj ,2x dětský pokoj ,ložnice ,koupelna s WC ,samostatné WC ,technická místnost a šatna. Součástí domu je garáž pro osobní automobil .Zastavěná plocha domu je 138,2 m2 . Celková užitková plocha je 110,6 m2 v I. N.P. .Výška stavby je 3,90 m . Střecha je pultová se sklonem 5°.Konstrukce domu je koncipována s ohledem na nízké provozní náklady výhradně z kvalitních certifikovaných materiálů. Zdrojem podlahového vytápění a ohřevu teplé vody je tepelné čerpadlo. Dům svým uspořádáním splňuje vysoký komfort bydlení za rozumnou cenu. Cena projektu stavby v ENB tř.B-úsporný 29.990 Kč. Cena stavby domu v ENB tř.B-úsporný „K dokončení“ 1.691.990 Kč nebo „Na klíč“ 2.727.990 Kč .

Stavba „K dokončení“ je forma stavby vhodná pro stavebníky kteří si pořídí z venku kompletně hotový dům od naší společnosti s plnou zárukou v délce 60-ti měsíců na dodávku části stavby a sami si pak dům dostaví / technické vybavení domu , rozvody elektroinstalací ,vodoinstalací ,kanalizací , podlahové vytápění, vnitřní vybavení a vnitřní povrchové úpravy stěn ,stropů a podlah včetně tepelných izolací/..

Tento dům Vám postavíme za výše uvedenou garantovanou pevnou cenu i po celé ČR vč.DPH. Dům je možné zhotovit i v kategorii ENB tř.A-mimořádně úsporný a můžete tak na stavbu domu čerpat dotace „Nová zelená úsporám“.Pozemek pro stavbu domu můžeme po dohodě vyhledat. K dispozici jsou další domy různých uspořádání , velikostí a tvarů . Více na iplcz.cz

Oblast inzerce:

Příbram

Druh inzerátu:

firemní inzerce

Číslo inzerátu:

11360405

Počet zhlédnutí:

239 719x

Zhlédnutí detailu:

3 604x

PODAT INZERÁT ZDARMA

Ve vyhledávání je 1 048 844 inzerátů