Pronájem prostoru, baru Praha 2

ObecPraha
UliceTřebízského
Povaha inzerátupronájem
Druh objektukomerční prostory, části budov
Účel nemovitostirestaurace, bary
Stav nemovitostivelmi dobrý
Užitná plocha100 m²
Internet

Upozornění pro realitní kanceláře: Tento inzerent si výslovně nepřeje být kontaktován zprostředkovateli. Respektujte prosím jeho rozhodnutí a kontaktujte ho pouze pokud jste koncoví zájemci!

Ověříme dostupnost internetu
na vaší adrese

Cena:

24 500 Kč

Popis: Přenechání nově zařízeného prostoru, který je nyní využit jako bar (plně zařízený, bez nutnosti dalších investic). Pokračování v provozu není podmínkou, prostor vhodný jako showroom, galerie, obchod apod. Povolení realizace letní zahrádky na ulici. Kouzelné architektura klenb. Opracované cihly, sezení v kožených boxech, skleněný bar s unikátní svítící kapalinou, nová elektroinstalace. Možnost přenechání originálního konceptu v laboratorním stylu (recepty, efekty v drincích, laboratorní nádobí, doplňky apod.). Prostor se nachází v suterénu historického domu. Lukrativní oblast, vchod z ulice do které vedou hlavní pěší tepny z Riegrových sadů. Pár metrů od rušné ulice Vinohradská. V případě dobré spolupráce s majitelem, možnost budoucího odkupu prostor. Odstupné za rekonstrukci a vybavení 790 000,-. Bez RK.

Tento inzerát byl inzerentem pozastaven, což znamená, že v tuto chvíli ho není možné kontaktovat. Zpravidla to značí, že má vážného zájemce o své zboží nebo je jeho zboží v tuto chvíli nedostupné. Je dost možné, že inzerát ještě obnoví, takže může být rozumné si tuto stránku přidat do oblíbených a čas od času ji zkontrolovat.

Oblast inzerce:

Praha

Druh inzerátu:

soukromá inzerce

Číslo inzerátu:

13576012

Počet zhlédnutí:

8 665x

Zhlédnutí detailu:

313x

PODAT INZERÁT ZDARMA

Ve vyhledávání je 1 049 909 inzerátů