Zbrusu nové moderní apartmány s výhledem na moře, Španělsko

Ověříme dostupnost internetu
na vaší adrese

Cena:

9 620 050 Kč

Popis:

Na prodej zbrusu nové moderní apartmány (ID: AP-RP2508) s vlastním bazénem a výhledem na moře v Mijas Costa, v pěší vzdálenosti od pláží, vybavení a skok od centra města Fuengirola a La Cala de Mijas.

Apartmány jsou součástí zcela nového moderního a prestižního komplexu s 50podlažními apartmány a penthousy se 2 až 3 ložnicemi, velkými terasami s panoramatickým výhledem na moře, malým bazénem na terase a 5 * službami.

Apartmány jsou navrženy tak, aby maximalizovaly funkčnost a poskytovaly komfortní a moderní životní styl. Interiér odráží moderní moderní design, který je charakterizován čistými linkami a vnitřní obytné prostory jsou plynule propojeny s velkými terasami.

Moderní otevřené obytné prostory jsou vystaveny přirozené světlosti, oken od podlahy ke stropu a vysoce kvalitní materiály. Ochrana soukromí a bezpečnosti je zajištěna 24hodinovou ochranou a integrovaným zabezpečovacím systémem. Nejmodernější technologie včetně domácí automatizace, které lze přizpůsobit vašim potřebám, stejně jako klimatizace, nastavitelné osvětlení nálad, automatické závěrky a televizní a zábavní systémy. Interiér doplňuje plně vybavenou a vybavenou moderní kuchyňskou linku s ostrovními a vysoce kvalitními spotřebiči, vybavenými koupelnami s high-end hydromasážními sprchami, kvalitními vanami, prvotřídními podlahami atd.

Penthousy mají také obrovské terasy s vestavěnou venkovní kuchyní, grilem, vířivkou a relaxačním prostorem.

Všechny apartmány již mají parkovací místo a sklad, zatímco v přízemí jsou již 2 parkovací místa.

Komplex poskytuje 24hodinovou bezpečnostní službu, recepci, společné tropické zahrady a bazény se slanou vodou, bar u bazénu, relaxační areál Bali, dětský klub, fitness centrum, saunu a turecké lázně. V blízkosti najdete také tenisové kurty a golfová hřiště.

Ceny jsou od 369.000 EUR

Oblast inzerce:

Jiná země

Druh inzerátu:

soukromá inzerce

Číslo inzerátu:

13307000

Počet zhlédnutí:

64 836x

Zhlédnutí detailu:

1 498x

PODAT INZERÁT ZDARMA

Ve vyhledávání je 1 046 837 inzerátů