Nový moderní dům kousek od pláže a při centru, Španělsko

Ověříme dostupnost internetu
na vaší adrese

Cena:

9 525 620 Kč

Popis:

Ambiciózní projekt 48 řadových domků ve velmi žádané lokalitě Costa del Sol (Slunečního pobřeží).

Výjimečné umístění doslova uprostřed všeho – máte to cca půl hodiny jízdy na mezinárodní letiště v Málaze. 10 minut do světově proslulého letoviska Marbella, 10 minut do města Fuengirola, pár minut na pláž (pěšky), na kávu a nákup si zajdete za roh ulice.

Moderní současný styl. Dispozice: 3 ložnice. Domky jsou rozvrženy do 4 podlaží a zahrnují prostorné otevřené obytné prostory, plně vybavené kuchyně (včetně spotřebičů Bosch).

Přes volně umístěné schodiště se dostanete do patra, kde se nachází klidová část s ložnicemi a koupelnami, výše pak impozantní střešní terasa s pergolou. Domy počítají se suterénem a podzemní garáží pro dva vozy.

Důraz na maximální propojení vnitřních a venkovních prostor – místní příjemné středomořské klima vám umožní být venku téměř po celý rok, tj. terasy a otevřené prostory jsou snad nejdůležitější součástí domů. Každý z domků má mimo teras i svou privátní zahrádku.

Zcela uzavřený komplex se rozkládá na cca 3.300 m2 subtropických zahrad s velkým společným bazénem se slanou vodou, zónou určenou k odpočinku a fitcentrem. K dispozici bude vrátnice. Důraz na bezpečnost.

Konsolidovaná rezidenční oblast. Vynikající dostupnost.

Ceny od 365.000 €

Oblast inzerce:

Jiná země

Druh inzerátu:

soukromá inzerce

Číslo inzerátu:

13297052

Počet zhlédnutí:

3 970x

Zhlédnutí detailu:

146x

PODAT INZERÁT ZDARMA

Ve vyhledávání je 994 259 inzerátů