Nový moderní apartmán u pláže s výhledem na moře, Španělsko

Ověříme dostupnost internetu
na vaší adrese

Cena:

13 867 890 Kč

Popis:

Na prodej zcela nový moderní luxusní apartmán s panoramatickým nerušeným výhledem na moře, Benalmádena Costa (ID: AP-RP0037)

Apartmán je součástí výstavby luxusního komplexu situovaného v kompletně uzavřené a v jedné z nejexkluzivnějších urbanizací na Costa del Sol, v Reserva del Higueron, situované mezi městy Fuengirola a Benalmádena.

Nachází na jen 450 m od pláží a v pěší vzdálenosti od vybavenosti, jen cca 15 minut autem a 30 minut vlakem od mezinárodního letiště v Malaga a s přímým napojením na dálnici spojující celé pobřeží a letiště.

Urbanizace má k dispozici také velké profesionální sportovní centrum s několika tenisovými kurty, fotbalovým a basketbalem hřištěm, plážové hřiště, několik venkovních bazénů, profesionální fitness centrum, velké luxusní wellness centrum s vnitřními bazény, saunami, restaurace, kavárny, dětský park, Michelin restauraci, 5 * hotel, atd. Pláž, jakož i vybavenost je v pěší vzdálenosti. Na pláž, do obchodního centra, nebo k vlakové stanici se dostanete i pravidelnou kyvadlovou doprava (prázdninový vláček), která je zajištěna pro obyvatele urbanizace.

Komplex má úžasný nadčasový moderní design. Výstavba by měla být dokončena v březnu 2019.

Komplex nabízí 2 bazény, vnější oblast pro grilování s vnější kuchyní a posezením, dětské hřiště, luxusní lobby, tropické zahrady, 24 h bezpečnostní službu, doživotní členství (1. rok bezplatné a potom za udržovací zvýhodněný poplatek) do profesionálního sportovního centra, wellness centra atd.

Samotný apartmán je velice světlý a prostorný, má 3 ložnice, 2 koupelny, obývací pokoj s jídelní částí, kompletně vybavenou moderní kuchyň a velkou fantastickou terasu (32 m2) s nádhernými výhledy.

V ceně jsou již 2 parkovací místa a skladovací prostor.

Mimo jiné nabízí i prvotřídní kvalitu, nadčasový design, špičkové materiály a vysoce kvalitní provedení, zařízenou a vybavenou kuchyni, vybavené koupelny, vysoce kvalitní podlahy, elektrické žaluzie, klimatizaci s topením, detektor požáru, atd.

K dispozici je ještě:

Apartmán - 2 ložnice a 2 koupelny - 94m2 + terasy 47m2 - 649.000 EUR

Penthouse - 3 ložnice a 2 koupelny - 136m2 + terasy 47m2 - 899.000 EUR

Penthouse - 4 ložnice a 3 koupelny - 149m2 + terasy 52m2 - 1.099.000 EUR

Neváhejte nás kontaktovat pro více informací.

Oblast inzerce:

Jiná země

Druh inzerátu:

soukromá inzerce

Číslo inzerátu:

13144558

Počet zhlédnutí:

48 317x

Zhlédnutí detailu:

1 389x

PODAT INZERÁT ZDARMA

Ve vyhledávání je 1 044 321 inzerátů