Zařízený apartmán u pláže s výhledem na moře, Španělsko

Cena:

7 875 940 Kč

Popis:

Nemovitosti ve Španělsku - apartmány

Na prodej zařízený moderní apartmán u pláže a s ohromujícím výhledem na moře v Torrox Costa (AP-CSA1525)

Tento zařízený moderní apartmán u pláže je situován v moderním, uzavřeném a hlídaném komplexu (postaveném v roce 2009), v klidné oblasti mezi Nerja a Torrox Costa, jen 500 m od pláže a na skok od centra města s kompletní občanskou vybaveností. Mezinárodní letiště v Malaze je vzdálené jen cca 40 minut autem.

Apartmán je součástí velmi dobře udržovaného komplexu se společnou zahradou a 2 velkými bazény s úžasnými otevřenými výhledy na moře.

Apartmán je situován na vyvýšeném přízemí v budově 1 s velkou terasou s jihozápadní orientací a dech beroucími výhledy na moře.

Tvoří ho 2 dvoj-lůžkové ložnice, světlá obývací místnost s jídelní částí se skleněnou rolovatelný stěnou, která spojí obývací místnost s touto úžasnou terasou s možností venkovního stolování a s ohromujícími výhledy na moře. Dále zde najdete samostatnou moderní a kompletně vybavenou kuchyň s kvalitními spotřebiči a 2 koupelny, přičemž hlavní ložnice má vlastní koupelnu a přístup na velkou terasu.

Apartmán také nabízí klimatizaci s topením, kompletně zařízenou a vybavenou kuchyni, mramorové podlahy, žaluzie, vysoce kvalitní provedení a materiály, parkovací místo a skladová místnost již zahrnuty v ceně.

Nemovitost se prodává kompletně zařízená, stačí se jen nastěhovat.

Neváhejte a kontaktujte nás pro více informací a rezervaci termínu prohlídky.

Oblast inzerce:

Jiná země

Druh inzerátu:

soukromá inzerce

Číslo inzerátu:

12971517

Počet zhlédnutí:

16 337x

Zhlédnutí detailu:

1 531x

PODAT INZERÁT ZDARMA

Ve vyhledávání je 1 036 269 inzerátů