Nová moderní luxusní vila s výhledem na moře v Marbella

Cena:

29 808 130 Kč

Popis:

Na prodej nemovitosti ve Španělsku - vily ve Španělsku

Na prodej nová moderní luxusní vila s výhledem na moře v Marbella West, Nueva Andalucia.

Tato nová moderní luxusní vila s fantastickým panoramatickým výhledem na moře je situována v klidné oblasti západní části města Marbella zvané Nueva Andalucia známé a oblíbené díky nádherným výhledem na moře, pobřeží a v těsné blízkosti několika prestižních golfových hřišť. Celosvětově známý luxusní jachtařský přístav Puerto Banús, jakož i nádherné písečné pláže jsou vzdáleny jen cca 5 km. Stejně centrum města Marbella s malebným starým centrem s bílými úzkými uličkami plnými kavárnami, restauracemi a obchody je dostupné autem za cca 5 minut.

Samotná vila má 3 podlaží, přičemž na druhém (vstupním patře) se nachází parkoviště, zahrada a hlavní vstup do domu. Druhé patro tvoří obývací místnost s okny až od podlahy s přístupem na verandu a dech beroucími výhledy na Středozemní moře, dále kompletně vybavená otevřená kuchyň, 1 koupelna pro hosty, 1 ložnice s vestavěným šatníkem a 1 s vlastní koupelnou. V přízemí jsou 3 velké ložnice s vestavěnými šatníky a každá s vlastní koupelnou, jakož i velká tělocvična s toaletou, skladovací prostor, velká kino místnost a barová oblast.

Exteriér tvoří pozemek o rozloze 1.970 m2 s velkou zahradou a infinity bazénem (50 m2) s ohromujícím výhledem na moře.

Vila mimo jiné nabízí i vysoce kvalitní materiály, špičkové provedení, klimatizaci s topením, kvalitní okna CLIMALIT, elektrické otevírání brány a volitelné doplňky jako výtah, LED osvětlení v bazénu, vyhřívání bazénu a elektrické rolety.

Pozemek: 1.970 m2. Celková zastavěná plocha: 589,91 m2. Obytná plocha: 326 m2 plus krytá terasa: 86,94 m2 a otevřená terasa: 62,43 m2. Garáž: 64,54 m2. Bazén: 50 m2.

Neváhejte a kontaktujte nás pro bližší informace.

Oblast inzerce:

Jiná země

Druh inzerátu:

soukromá inzerce

Číslo inzerátu:

12930618

Počet zhlédnutí:

11 983x

Zhlédnutí detailu:

1 327x

PODAT INZERÁT ZDARMA

Ve vyhledávání je 1 036 269 inzerátů