Zámek v samém srdci hor

Ověříme dostupnost internetu
na vaší adrese

Cena:

neuvedeno

Popis:

Nabízím Vám jedinečnou příležitost ke koupi novorenesančního zámku v atraktivní lokalitě obce Horní Maršov, nachází se na strategickém místě 8 km od oblíbeného horského střediska Pec pod Sněžkou a 6 km od Jánských Lázní. Původně pozdně barokní zámek s klasicistními prvky, postavený v roce 1792 byl přestavěný v roce 1869 Alfonsem Aichelburgem do současné novorenesanční podoby. Tento trojkřídlý zámek s mansardovou střechou, předním rizalitem, asymetricky situovanou veží s cibulovitou střechou a dvojramenným schodištěm tvoří s hospodářskými budovami uzavřený komplex.

V letech 1998-1999 byla dokončena poslední rekonstrukce, zavedena voda, vybudována nová kanalizace, provedena oprava oken, vytápění, schodiště, fasády a střechy. K zámku přiléhá rozlehlý anglický park na rozhraní Krkonošského národního parku, dále je zde tenisový kurt, volejbalové a basketbalové hřiště a parkoviště. Interiér zámku nabízí původní zachované prvky jako empirová kachlová kamna, krb a kazetový strop. Zastavěná plocha 2085 m2, park 19 625 m2, podlachova plocha 2888 m2. Vzhledem ke své poloze se jeví jako výhodná investice pro přestavbu na luxusní hotel s wellness centrem za využití evropských dotací.

Tento inzerát byl inzerentem pozastaven, což znamená, že v tuto chvíli ho není možné kontaktovat. Zpravidla to značí, že má vážného zájemce o své zboží nebo je jeho zboží v tuto chvíli nedostupné. Je dost možné, že inzerát ještě obnoví, takže může být rozumné si tuto stránku přidat do oblíbených a čas od času ji zkontrolovat.

Oblast inzerce:

Trutnov

Druh inzerátu:

soukromá inzerce

Číslo inzerátu:

7130253

Počet zhlédnutí:

1 106 423x

Zhlédnutí detailu:

13 439x

PODAT INZERÁT ZDARMA

Ve vyhledávání je 1 049 525 inzerátů