18.02.2019 15:54   |  Nabídka / Prodám   |  Rodinné domy, vily, chaty   |   Rodinné domy, vily   |   Rodinné domy nad 10 mil.
Obec
Vrbičany
Ulice
Povaha inzerátu
prodej
Druh domu
rodinný dům
Dispozice domu
jiné dispozice
Podlahová plocha
651 m²
Velikost parcely
3540 m²
Materiál budovy
kamenný dům
Stav nemovitosti
velmi dobrý
Vybavenost domu
částečně zařízeno
Druh umístění
klidná část obce
Poloha domu
samostatný
Počet podlaží
4
Sklep apod.
ano, tento dům je podsklepen
Možnost parkování
Energetická třída
G
Upozornění pro realitní kanceláře
Tento inzerent si výslovně nepřeje být kontaktován zprostředkovateli. Respektujte prosím jeho rozhodnutí a kontaktujte ho pouze pokud jste koncoví zájemci!
Cena: 10 600 000 Kč

Popis: Nabízím vám jedinečné bývalé sídlo hraběte Františka Antonína Thun-Hohensteina, staré téměř 400 let, které není památkově chráněno. Tvrz se nachází 50 km od Prahy v nezáplavové oblasti v obci Vrbičany - okres Kladno. Sídlo, které je dominantou obce, je z větší části po rekonstrukci a je rozděleno do 4 podlaží. V suterénu se nachází 7 místností, celkem 116m2, s klenbou (vyspárovaná opuka v keltském stylu), pecí na chleba nebo pizzu a sociálním zařízením. Ze suterénu vedou dále dva vstupy na rozlehlou zahradu. V přízemí se nachází byt o velikosti 3+1, 88m2, v kterém jsou 2 krby, krásný kazetový strop, dubové dveře s originálním kováním a vitráží. Na podlahy je použita dlažba, červený dub a jasan. Koupelna samozřejmostí. V prvním patře se nachází byt o velikosti 3+1, 104m2, v kterém je krb a koupelna. Z toho je dále průchod do vedlejší budovy, kde jsou další 4 místnosti o celkové velikosti 109m2. Poslední patro je podkroví s přípravou na zimní zahradu o celkové velikosti 226m2. Všechna podlaží jsou propojena schodištěm částečně z borovice, v celém objektu dřevěná dubová okna, rozvody vody v plastu, nové elektro rozvody, nová střecha včetně krovů, izolace základů, vlastní studna. Vodovodní a plynová přípojka. Rozlehlá zahrada 3540m2 je celá otočena na jižní stranu. Velmi úrodná půda. Na pozemku se dále nachází hospodářská budova, dříve stáje. Možné rozmanité využití (bydlení s podnikáním, sídlo firmy, restaurace, zahradnictví, dílna atd.) V obci zastávka vlaku a autobusu. V oblasti podzemní jezero s velmi kvalitní pitnou vodou, která z něj vytéká do kašny v sousední obci Klobuky. Nedaleko se rovněž nachází největší menhir ve střední Evropě – Kamenný pastýř, který podle legendy vyzařuje pozitivní energii.

sipka dolu
Do oblíbenýchDo oblíbených
SdíletSdílet
Sdílet inzerát
Poslat emailem
VytisknoutVytisknout NahlásitNahlásit

Kontakt


Stanislav Procinger
Telefon: 734 766 100

Hyperrychlá odpověď na inzerát


Oblast inzerce:
Druh inzerátu:
soukromá inzerce
Číslo inzerátu:
13569091
Počet zhlédnutí:
2 297 071x
Zhlédnutí detailu:
5 321x